Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Qatar Airways’den Business Class’da Yenilikçi Adım

09 Mart, 2017 | 08:57

qatar hava yollari qsuite business class

Qatar Airways’den Business Class’da Yenilikçi Bir Adım; Qsuite Business Class

Katar Hava Yolları son yıllarda en popüler hava yolları arasına girmeyi başaran bir firma olarak göze çarpmakta ve yaptığı yatırım, hizmet kalitesi bir hava yolu firması olarak farkını göstermektedir. Katar  Hava Yolları, dün başlayan ITB Berlin turizm fuarında en son teknolojili ve özel kabin tasarımlı yeni Business Class bölümünü tanıttı. Yeni tasarım Business Class bölümü ismi QSuite Business Class. Uçaklarında artık Business Class bölümünü bir suite gibi tasarlamayı hedefleyen Katar Hava Yolları, dün ITB turizm fuarında yeni teknoloji Business Class tasarımlarını tanıttı. Herkesi hayran bırakan tasarım, yoğun ilgi gördü. Katar Hava Yolları Yetkili Müdürü Akbar Al Baker ise fuarda şu açıklamada bulundu; ” Size yeni bir projemiz olan Qsuite Business Class’ı tanıtmaktan dolayı gurur duyuyorum. Öncelikle, Katar Hava Yolları olarak bir çok yenlikçi adım ile hava yolları endüstrisinin bir çok kuralını değiştirdik ve havacılık endüstrisine bir çok yenilik kattık. Bugün yeni tanıtacağımız projemiz ile havacılık da Business Class terimini baştan yaramayı hedefliyoruz. Artık Business Class’da ailelerin ve bireysel uçan herkesin konforunu, rahatını bir ev kalitesinde ya da bir otel rahatlığında yaşamalarına imkan sunuyoruz.” ifadelerini kullandı.

Qsuite Business Class Projesi;

Qsuite Business Class projesi aileler, ufak arkadaş grupları, iş seyahati grupları için dizayn edilmiş ve tamamen konfor ile birlikte uçmanın keyfini çıkarmak için dizayn edilmiştir. 4 kişi oturma düzeni ve birbirlerine dönük olarak düzenlenmesi ve TV monitörlerinin üst kısımda olması herkesin bir birini rahatlık ile görmesine imkan sağlıyor. Koltukların yatak konumu gibi şekil alması ve konforu yolcuları rahatlığının da düşünülmesini gösteriyor. Yeni Business Class Qsuite’lerin 2017 haziran itibar ile başlayacağı belirtildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Business Class, Qatar Airways, Qsuite Business Class,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları