Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Qatar Airways 10’uncu yıl kutlama gecesi

17 Eylül, 2014 | 10:38

Qatar Airways, Türkiye’ye yaptığı uçuşların 10. yılını İstanbul’da seyahat acentalarına verdiği bir akşam yemeği ile kutladı.

Qatar Airways, şirketin Türkiye’deki ilk varış noktası olan İstanbul Atatürk Havalimanı uçuşlarına on yıl önce başladı.

Havayolu şirketi, Türkiye’ye yaptığı uçuşları kutlamak amacıyla, elde ettiği başarıya katkıda bulunan önemli seyahat acenteleri için bir akşam yemeği düzenledi.

Four Seasons Hotel Bosphorus’da gerçekleştirilen etkinlik, Qatar Airways’in 26 Ekim 2014 tarihinde İstanbul Sabiha Gökçen havalimanına başlatacağı ekstra uçuşların öncesine denk geldi.

Akşam yemeğinde, seyahat ortaklarından bahseden Qatar Airways Türkiye Ülke Müdürü Ferit Aksun, destekleri, sadakatleri ve ödüllü beş yıldızlı hizmetleri ile ürünleri nedeniyle Qatar Airways’in ortaklarına teşekkür etti ve sözlerine şunları ekledi: “Bu hizmetler ve ürünler hava yolu şirketinin faaliyetlerinin son on yıldaki olağanüstü büyümesini yansıtıyor.”

Düzenlenen yemekte, son yıldaki katkıları nedeniyle en iyi seyahat acentelerine de ödülleri takdim edildi.

Sürekli destekleri ve ortaklıkları nedeniyle iş ortaklarına teşekkür ettiklerini belirten Ferit Aksun, sözlerine şöyle devam etti: “Türkiye Qatar Airways için stratejik bir varış noktası. Çünkü Doha, Avrupa, Asya, Avustralya ve Orta Doğu ile Afrika arasındaki bağlantıyı sağlıyor. Binlerce turist Türkiye’ye uçuyor ve üç varış noktasına yapılan Qatar Airways uçuşları ile tatil amaçlı seyahat etmek isteyenler Türkiye’nin güzelliklerini keşfetmek için kolay erişim sağlıyor ve havayolu şirketinin ödüllü hizmetlerinden faydalanıyor.”

Qatar Airways şu anda Türkiye’de üç varış noktasına uçuşlar gerçekleştiriyor. Bunlar: İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (haftada dört uçuş), İstanbul Atatürk Havalimanı (haftada 10 uçuş) ve Ankara (haftada dört uçuş).

Doha’dan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına haftada dört defa yapılan aktarmasız uçuşlar bu sene 22 Mayıs tarihinde başladı. Böylece Qatar Airways’in Türkiye’deki üçüncü varış noktası hizmete girdi. 26 Ekim tarihinden itibaren ise, Qatar Airways Sabiha Gökçen Havalimanına yaptığı uçuşlara üç uçuş ekleyecek. Böylece, Türkiye’ye yapılan uçuşların sayısı haftada 18’den 21’e çıkacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Doha, Four Seasons Hotel Bosphorus, İstanbul Atatürk Havalimanı, İstanbul Sabiha Gökçen, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Qatar Airways, Qatar Airways doha, Qatar Airways haberleri, Qatar Airways türkiye, Seyahat Acentaları, Türkiye Seyahat Acentaları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları