Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Qatar Airways, Türkiye bağlantılarını High-Tech Port Fuarı’nda sergiledi

19 Ekim, 2015 | 07:19

Qatar Airways Qatar Airways, Türkiye ile giderek güçlenen bağlantılarını, Doha National Convention Centre’da düzenlenen High-Tech Port Fuarında sergiledi.

6-8 Ekim tarihleri arasında Katar National Convention Centre’da gerçekleştirilen High-Tech Port Fuarı’na elliden fazla şirket katıldı. Bu fuarın, Türkiye’deki işletmeler ile Körfez Arap Ülkeleri ve Katarlı muadilleri arasındaki ilişkileri güçlendirirken aynı zamanda Ortadoğu’da ileri teknoloji ekipmanları konusunda da giderek artan talebi vurguladığı belirtiliyor.

Fuarda, Türkiye – Katar arasında sivil havacılık alanında teknik ortaklığın geliştirilmesi konusunda bir panel düzenlendi. Panele Qatar Airways Havayolu Ortaklıkları ve Birlikleri Başkan Yardımcıs Dharmender Hunjan da katıldı. Fuar ziyaretçileri, Qatar Airways’in uçuş içi özelliklerini deneme fırsatına sahip oldu.

Qatar Airways Grup CEO’su Akbar Al Baker, Qatar Airways’in Türkiye’de sunduğu hizmetlerin popülerlik kazandığını belirterek; “ Öyle ki, artık merkezimiz olan Hamad Uluslararası Havalimanı’ndan Türkiye’deki üç ayrı noktaya aktarmasız uçuyoruz. Türkiye ile Katar arasında yolculuk yapanların artan işbirliği talepleri, iki ülke arasındaki bağların güçlendiğini ve büyüyen teknoloji sektöründe ağ oluşturmaları için işletmeler açısından ideal bir fırsat olan bunun gibi fuarların önemini gösteriyor” dedi.

Qatar Airways, şu anda Türkiye’de İstanbul Sabiha Gökçen(günde iki kez), İstanbul Atatürk(haftada 10 kez) ve Ankara’ya(haftada 6 kez) uçuşlar gerçekleştiriyor. Qatar Airways, şu anda, 166 uçaktan oluşan modern filosu ile iş ve tatil amaçlı seyahat edeceklere, Avrupa, Ortadoğu, Afrika, Asya-Pasifik, Kuzey Amerika ve Güney Amerika’da 152 varış noktası seçeneği sunuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Akbar Al Baker, Doha National Convention Centre, High-Tech Port, High-Tech Port Fuarı, Katar, Katar Türkiye, Qatar Airways, Qatar Airways Grup CEO,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları