Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Qatar Airways’ten Tokyo ve Seul kampanyası

21 Ocak, 2014 | 12:28

Qatar Airways Tokyo

Qatar Airways ile Tokyo 559 Euro’dan Seul ise 419 Euro’dan başlayan fiyatlarla. Qatar Airways, Tokyo ve Seul uçuşlarında müthiş bir promosyona imza attı. / Qatar Airways’ten Tokyo kampanyası…

Qatar Airways’ten yapılan açıklamaya göre 22 Ocak tarihine kadar alınan biletlerde geçerli olacak kampanyada fiyatlar en düşük, gidiş dönüş biletler için ve uygulanan tüm ücretler, vergiler ve alan vergileri dahil. Minimum kalış: 3 gün, nihai varış noktası Doha olan uçuşlarda (Doha’da transit hariç) minimum kalış 5 gün, maksimum kalış ise 3 ay olarak belirlendi.

Tokyo ve Seul biletleri için düzenlenen kampanya 24 Temmuz-13 Eylül 2014 tarihleri arasındaki seyahatlerde ise geçerli değil.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Qatar Airways, Qatar Airways kampanya, Qatar Airways promosyan, Qatar Airways seul, Qatar Airways seul kampanyası, Qatar Airways seul ucuz bilet, Qatar Airways tokyo, Qatar Airways ucuz bilet, seul ucuz bilet, tokyo ucuz bilet,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları