Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Qatar Airways’ten Tokyo ve Seul kampanyası

21 Ocak, 2014 | 12:28

Qatar Airways Tokyo

Qatar Airways ile Tokyo 559 Euro’dan Seul ise 419 Euro’dan başlayan fiyatlarla. Qatar Airways, Tokyo ve Seul uçuşlarında müthiş bir promosyona imza attı. / Qatar Airways’ten Tokyo kampanyası…

Qatar Airways’ten yapılan açıklamaya göre 22 Ocak tarihine kadar alınan biletlerde geçerli olacak kampanyada fiyatlar en düşük, gidiş dönüş biletler için ve uygulanan tüm ücretler, vergiler ve alan vergileri dahil. Minimum kalış: 3 gün, nihai varış noktası Doha olan uçuşlarda (Doha’da transit hariç) minimum kalış 5 gün, maksimum kalış ise 3 ay olarak belirlendi.

Tokyo ve Seul biletleri için düzenlenen kampanya 24 Temmuz-13 Eylül 2014 tarihleri arasındaki seyahatlerde ise geçerli değil.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Qatar Airways, Qatar Airways kampanya, Qatar Airways promosyan, Qatar Airways seul, Qatar Airways seul kampanyası, Qatar Airways seul ucuz bilet, Qatar Airways tokyo, Qatar Airways ucuz bilet, seul ucuz bilet, tokyo ucuz bilet,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları