Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Qatar Airways Sydney uçuşlarına başlıyor

05 Ekim, 2015 | 09:29

Qatar Airways Sydney Qatar Airways, 1 Mart 2016 tarihinden itibaren, Doha ile Sydney arasında yapılacak direkt uçuşlarla birlikte Avustralya’daki üçüncü varış noktasını uçuş ağına katıyor.

Sydney ile Doha arasında her gün yapılacak günlük direkt uçuşlar turizm ve ticaret bağlantılarını önemli ölçüde genişletecek. Dünyanın en popüler iş ve turizm merkezilerinden biri olan Sydney, Qatar Airways’in Avustralya’daki üçüncü varış noktası olacak.

Doha merkezli havayolu şirketi, şu anda her gün Melbourne ve Perth şehirlerine haftada 14 uçuşla aktarmasız uçuşlar gerçekleştiriyor.

Avustralya, cennet gibi plajların, büyüleyici doğası, zengin tarihi ve kültürü ile her yıl milyonlarca ziyaretçiyi kendine çekiyor. Ülkenin en kalabalık şehri Sydney, okyanus kenarındaki konumu, kumsalları, dünya genelinde simge haline gelmiş olan Sydney Opera Binası ve Liman Köprüsü’yle dünyanın en popüler iş ve turizm merkezlerinden biri olarak gösteriliyor. Sydney, Qatar Airways’in hızla büyüyen uçuş ağının şüphesiz en popüler varış noktası olacak.

Önümüzdeki Mart ayından itibaren Sydney uçuşlarının başlayacağını belirten Qatar Airways Grup CEO’su Akbar Al Baker, “Avustralya’daki varış noktalarının artmasının Katar ile Avustralya arasında var olan ticareti ve ticari bağları arttıracağına ve güçlendireceğine şüphe yok. Bu sayede yakın gelecekte daha sağlam ortaklık fırsatları yakalanabilecek. Bu uçuşların başlaması ile Avustralya ve uçuş ağımızdaki diğer noktalar arasında da daha fazla yolcu taşıyacağız” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Qatar Airways, Qatar Airways avustralya, Qatar Airways doha, Qatar Airways sidney, Qatar Airways sydney,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları