Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Qatar Airways Sydney uçuşlarına başlıyor

05 Ekim, 2015 | 09:29

Qatar Airways Sydney Qatar Airways, 1 Mart 2016 tarihinden itibaren, Doha ile Sydney arasında yapılacak direkt uçuşlarla birlikte Avustralya’daki üçüncü varış noktasını uçuş ağına katıyor.

Sydney ile Doha arasında her gün yapılacak günlük direkt uçuşlar turizm ve ticaret bağlantılarını önemli ölçüde genişletecek. Dünyanın en popüler iş ve turizm merkezilerinden biri olan Sydney, Qatar Airways’in Avustralya’daki üçüncü varış noktası olacak.

Doha merkezli havayolu şirketi, şu anda her gün Melbourne ve Perth şehirlerine haftada 14 uçuşla aktarmasız uçuşlar gerçekleştiriyor.

Avustralya, cennet gibi plajların, büyüleyici doğası, zengin tarihi ve kültürü ile her yıl milyonlarca ziyaretçiyi kendine çekiyor. Ülkenin en kalabalık şehri Sydney, okyanus kenarındaki konumu, kumsalları, dünya genelinde simge haline gelmiş olan Sydney Opera Binası ve Liman Köprüsü’yle dünyanın en popüler iş ve turizm merkezlerinden biri olarak gösteriliyor. Sydney, Qatar Airways’in hızla büyüyen uçuş ağının şüphesiz en popüler varış noktası olacak.

Önümüzdeki Mart ayından itibaren Sydney uçuşlarının başlayacağını belirten Qatar Airways Grup CEO’su Akbar Al Baker, “Avustralya’daki varış noktalarının artmasının Katar ile Avustralya arasında var olan ticareti ve ticari bağları arttıracağına ve güçlendireceğine şüphe yok. Bu sayede yakın gelecekte daha sağlam ortaklık fırsatları yakalanabilecek. Bu uçuşların başlaması ile Avustralya ve uçuş ağımızdaki diğer noktalar arasında da daha fazla yolcu taşıyacağız” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Qatar Airways, Qatar Airways avustralya, Qatar Airways doha, Qatar Airways sidney, Qatar Airways sydney,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları