Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Qatar Airways ‘den yaz sonu promosyonu

09 Eylül, 2011 | 10:07

Qatar Airways 09-30 Eylül 2011 tarihleri arasında dünyanın en güzel şehirlerine indirimli fiyatlarla uçma fırsatı sağlıyor.

Qatar Airways Türkiye, 09-30 Eylül 2011 tarihleri arasında yaza farklı bir şekilde veda etmek isteyen yolcularına özel bir promosyon hazırladı.

Qatar Airways şu anda Avrupa, Orta Doğu, Afrika, Pasifik Asya, Kuzey Amerika ve Güney Amerika’da 100’den fazla turistik ve iş merkezine uçuş gerçekleştirmekte.

Dünyanın en hızlı büyüyen havayollarından bir tanesi olan Qatar Airways, İstanbul’dan Doha’daki merkezine haftada 10, Ankara’dan ise haftada 7 sefer gerçekleştiriyor.

Qatar Airways’in Yaz Sonu Promosyonuna dahil olan uçuş noktaları ve fiyatlarından bazıları: Istanbul’dan Maldivler-EUR757, Guangzhou-EUR531, Hong Kong-EUR534; Ankara’dan Pekin-EUR540, Hong Kong-EUR540, Dubai-EUR380. Fiyatlar gidiş-dönüş olup tüm vergiler dahildir.

Her yıl düzenlenen prestijli Skytrax yolcu anketinin sonucunda 2011 Yılının Havayolu Şirketi seçilen Qatar Airways, sadece 14. yılında olan genç bir havayolu şirketi olarak kayda değer ödüller almaya devam ediyor.

98 uçaktan oluşan modern bir filoya sahip olan Qatar Airways, 2013 yılına kadar 120’den fazla uçakla dünya genelinde 120’nin üzerinde varış noktasına hizmet sunmayı planlıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Qatar, Qatar Airways, Qatar Airways haberleri, Qatar Airways promosyon, Qatar Airways uçuşları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları