Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Qatar Airways Hong Kong – Doha seferlerine yeniden başlıyor

21 Ekim, 2015 | 10:52

Qatar Airways Qatar Airways, Hong Kong – Doha rotasındaki günlük uçuşların başlayacağı tarihi duyurdu / Hong Kong – Doha seferleri yeniden başlıyor

Qatar Airways, 15 Şubat 2016 tarihinden itibaren Hong Kong – Doha arasındaki günlük uçuşlarına yeniden başlayacak. Şu anda Qatar Airways ile Oneworld Birliği üyesi Cathay Pacific tarafından ortak olarak gerçekleştirilen uçuşlar günde iki defa yapılacak. Cathay Pacific ise Doha’ya direkt uçuşlara Mart 2014 tarihinde başladı.

Qatar Airways Grup CEO’su Akbar Al Baker, Hong Kong – Doha rotasında günde iki defa yapılacak uçuşların yeniden başlamasının en önemli havacılık merkezlerinden birinde sahip oldukları rekabet güçlerini artıracağını belirterek, “Gelecek yıl, Hong Kong’da Qatar Airways için başarılı bir dönem olacak. Hong Kong’daki yolcularımıza, 16 Şubat 2016 tarihinde itibaren Doha Hamad Uluslararası Havalimanı’ndan her gün gerçekleştireceğimiz direkt uçuşları duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Cathay Pacific, Oneworld Birliği’ndeki önemli stratejik ortağımız olmaya devam edecek. Hem Qatar Airways’in hem de Cathay Pacific’in gelecekte karşılıklı iş birliği fırsatları keşfetmeye devam edeceğinden eminim” dedi.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Doha, Hong Kong, Hong Kong çin, Hong Kong uçak, Hong Kong uçak bileti, Qatar Airways, Qatar Airways Hong Kong,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları