Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Qatar Airways Güney Afrika’daki uçuş ağını genişletiyor

22 Aralık, 2015 | 13:21

Qatar Airways Qatar Airways, Doha ile Durban arasındaki yeni rotasıyla Güney Afrika’daki uçuş ağını genişletiyor.

Hamad Uluslararası Havalimanı’ndan 17 Aralık tarihinde yapılan ilk uçuş ile birlikte, ‘Altın Şehir’ Durban’a haftada dört defa yapılacak uçuşlarla havayolu şirketinin Güney Afrika’ya yaptığı uçuşların sayısı 21’e çıkacak.

Qatar Airways’in Güney Afrika’da Cape Town’a her gün, Johannesburg’a ise günde iki uçuşu bulunuyor. Haftada dört defa yapılacak olan Durban uçuşları ile birlikte yolcular, Qatar Airways’in merkezi olan Hamad Uluslararası Havalimanı’ndan Güney Afrika’ya her hafta yapılan 21 uçuş arasından seçim yapabilecekler.

Güney Afrika’nın üçüncü en büyük şehri olan Durban’a giden ziyaretçiler subtropik iklimin, kültürel çeşitliliğine sahip toplumun ve çeşitli dış mekan faaliyetlerinin tadını çıkaracak. Güzel plajları ve sıcak denizleri ile bilinen, sörf yapmak ve çeşitli açık hava pazarlarında alışveriş yapmak için ideal bir yer olan bu şehirde, yılın 300 günü güneş ışığının tadını çıkarabilecekler.

Katar ve Güney Afrika’nın çok güçlü bir ticaret ilişkisi var ve bu ilişki, şehirde kurulan çok sayıdaki çok uluslu şirket tarafından desteklenen Durban’ın ekonomik büyümesi ile daha da güçleniyor. Qatar Airways’in yeni rotası, Durban’ın iş ve tatil amaçlı seyahat etmek isteyen yolcuların artan taleplerini daha fazla bağlantı arayışında olan Güney Afrika’daki yolcuların çok işine yarayacak.

2022 yılında dünya çapında hem Doha hem de Durban büyük etkinliklere ev sahipliği yapacak. Doha, Katar 2022 FIFA Dünya Kupası’nın ev sahibi olurken, Durban ise aynı yıl 22. Commonwealth Oyunları’na ev sahipliği yapacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Durban, Durban afrika, Güney Afrika, Güney Afrika durban, Güney Afrika uçuşları, Hamad, Qatar Airways, Qatar Airways afrika, Qatar Airways doha, Qatar Airways durban,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları