Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Qatar Airways Güney Afrika’daki uçuş ağını genişletmeye devam ediyor

24 Şubat, 2015 | 09:47

Qatar Airways, yeni varış noktası Durban uçuşlarının başlaması ve eş zamanlı olarak Johannesburg uçuş frekansının artması ile birlikte Güney Afrika’daki uçuş ağının daha da genişleyeceğini duyurdu.

Hava yolu şirketi Cape Town uçuşlarının da sıklığını arttıracak ve haftada 5 defa yapılan uçuşlar artık her gün yapılmaya başlanacak.

Hava yolu şirketi, Johannesburg aracılığı ile Durban’a 17 Aralık 2015 tarihinden itibaren haftada dört uçuş daha ekleyecek. Böylece Johannesburg’a yapılan uçuşların toplam sayısı haftada on iken günde ikiye çıkacak. 1 Ekim 2015 tarihinden itibaren ise, yoğun 2015/16 kış seyahat sezonu öncesinde Qatar Airways, Cape Town’a her gün uçuş yapmaya başlayacak.

Yeni başlayan Durban uçuşları ile Güney Afrika’ya yapılan ilave uçuşlar, iş ve tatil amaçlı seyahat edenlere Avrupa ve Uzakdoğu’da bulunan Londra, Paris, Manchester, Frankfurt, Madrid, Pekin, Bangkok, Jakarta, Hong Kong gibi popüler noktalara mükemmel bir bağlantı sunacak.

Durban, Ocak 2005’de uçuşların başladığı Johannesburg ve Cape Town’un ardından Qatar Airways’in Güney Afrika’daki üçüncü rotası olacak. Üç rotada da Boeing 787 Dreamliner hizmet verecek.

Qatar Airways Group CEO’su Ekselansları Akbar Al Baker hava yolu şirketinin yeni merkezi olan son teknoloji ile donatılmış Hamad Uluslararası Hava Limanının Güney Afrika’dan gelen yolculara hızlı ve uygun bağlantılar sunduğunu belirtti ve sözlerine şöyle devam etti:

“Durban, Güney Afrika’nın önemli bir geçiş noktası ve bu rotanın Afrika kıtasındaki diğer rotalarımız gibi memnuniyetle karşılanacağından eminiz. Qatar Airways olarak, yolcularımıza hem yerde hem de havada modern filomuz ile en iyi hizmetleri sunmayı amaçlıyoruz. Yolcularımıza ayrıca, iş ve tatil amaçlı seyahat edilen varış noktalarından oluşan güçlü bir küresel ağ sunuyoruz. Durban şehri geniş rota haritamıza yeni bir ilave olacak.”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cape Town, Cape Town afrika, Güney Afrika, Güney Afrika Johannesburg, Johannesburg, Johannesburg afrika, Qatar Airways, Qatar Airways afrika, Qatar Airways Cape Town, Qatar Airways güney afrika,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları