Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Qatar Airways Cape Town’a aktarmasız uçacak

03 Eylül, 2014 | 18:12

cape town afrika Qatar Airways, 3 Kasım’dan itibaren Cape Town’a (Güney Afrika) haftanın beş günü aktarmasız uçacak.

Qatar Airways, Cape Town’a şu anda haftanın üç günü uçuyor. Hava yolu şirket filosunun hızla büyümesi ve Güney Afrika’ya ilginin çoğalması nedeni ile bölgeye ilk kez aktarmasız uçuşlar düzenlenecek.

Cape Town rotasında, Qatar Airways’in son teknoloji Boeing 787 Dreamliner uçakları faaliyet gösterecek. Tüm kabin sınıflarında 1000’den fazla seçenek bulunan, en son interaktif eğlence sistemleri ile donatılmış bu uçaklarda; Business Class’da 22, Ekonomi Sınıfı’nda ise 232 koltuk yer alıyor.

Qatar Airways Grup CEO’su Akbar Al Baker, yolcularına Doha ile Cape Town arasında özel hizmetler sunabildikleri için son derece memnun olduklarını belirtti ve sözlerine şöyle devam etti: “Cape Town uzun süredir dünya genelindeki yolcular için en popüler varış noktalarından birisi. Yeni hizmetler ile artık müşterilerimize dünyanın en güzel kentlerine daha hızlı ve uygun bağlantılar sunabiliyoruz.”

Cape Town’da sizi neler bekliyor?

Kıta Afrika’sının Avrupalı ülkesi Güney Afrika Cumhuriyeti, modern yapısı, iki okyanusa birden kıyılarının olması, şehirciliği ile Dünya’ya Cape Town ve Johannesburg gibi hediyeleri, eşcinsel evliliği serbest bırakan 5′inci ülke olacak kadar ileri demokrasisi, mücadele tarihi, üç başkenti, deniz ve su sporları, ılıman iklimi, çeşitli bitki örtüsü ve doğal yapıyı bir arada sunan geniş toprakları, çölleri, dağları ve sahilleriyle Afrika’nın cazibe merkezi…

Güney Afrika’daki Cape Town özellikle Victoria ve Alfred limanları ile ünlü turistlerin büyük ilgi gösterdikleri bir liman kenti. Liman bölgesindeki alışveriş mekanları, enfes yemeklerin olduğu restoranlar, iki dev akvaryum, müzeler ve eğlence mekanları sayesinde oldukça turistik bir şehir.

Güney Afrika’nın en çok görülmek istenen şehirlerinden olan Cape Town gökdelenler, düzenli yollar, şık mağazalar ve yemyeşil parklar ile tam bir turizm cenneti.

Cape Town ayrıca Güney Afrika’nın en romantik şehirlerinden. Seyahat acentalarından alınan bilgiye göre Güney Afrika turlarına en çok ilgi gösterenler Cape Town’u görmek istiyorlar. Güney Afrika balayı organizasyonları açısından da tercih ediliyor. Akdeniz iklimi, bembeyaz kumsalları ile balayı çiftleri tarafından tercih edilmeye başlanan Güney Afrika, doğal güzellikleri ile çekimini daha da artırıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cape Town, Cape Town afrika, Cape Town hakkında, Cape Town neler yapılır, Cape Town nerde, Güney Afrika, Güney Afrika haberleri, Güney Afrika safari, Güney Afrika Turları, Güney Afrika uçak bileti, Qatar Airways, Qatar Airways afrika, Qatar Airways Cape Town, Qatar Airways CEO, Qatar Airways haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları