Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Putin Soçi Olimpiyat tesislerini gezdi

28 Kasım, 2013 | 14:31

Putin Rus lider Vladimir Putin,Soçi Olimpiyatları öncesi tesisleri bizzat yerinde denetledi.

Putin, Türk inşaatçılara geçen hafta çalışmalarından ötürü teşekkür etti.

Türk Rus sitesinde yer alan habere göre, Eski Olimpiyat Komitesi Başkan Yardımcısı Ahmet Bilalov’un görevden alınmasına sebep olan tramplen atlama tesisini yoğun yağmur alktında elinde şemsiyeyle gezen Putin, projenin hazır olmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Rus ajanslarının bildirdiğine göre, daha önce skandala yol açan tesiste yaptığı denetim sırasında Putin, “Bravo” diyerek, yanında bulunan Sbebank Yönetim Kurulu Başkanı German Gref’in elini sıktı.

Ardından, olimpiyat sırasında gazetecilerinin ağırlanacağı komplekse geçen Putin, otel odalarını inceledi. Burada da gördüğü manzara karşısında olumlu tepki veren Rus lider, “Gazeteciler rahat edecek” diye espri yaptı. Putin, Rusya Olimpiyat Komitesi Başkan Yardımcısı Ahmet Bilalov’a ait firmanın olimpiyat projesi bağlamında üzerine aldığı sorumlulukları yerine getirmemesini ve “Russki Gorki” isimli tramplen atlama tesisinin inşaat süresinin uzamasını eleştirmiş, ardından da Bilalov görevinden alınmıştı. Projenin maliyetinin 1,2 milyar rubleden 8 milyar rubleye yükseldiği ortaya çıkmıştı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Putin, putin soçi, putin soçi olimpiyatları, Rus, Rusya, rusya haberleri, Sbebank Yönetim Kurulu Başkanı German Gref, Soçi Olimpiyatları, Vladimir Putin,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları