Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Putin ile Erdoğan, Soçi’de bir araya gelecek

05 Şubat, 2014 | 16:47

erdogan_putin_soci Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 2014 Kış Olimpiyat Oyunları açılış töreni kapsamında Soçi’de bir araya gelecek.

Kremlin Basın Merkezi’nden yapılan yazılı açıklamada, Putin’in Soçi programı yayımlandı.

NationalTürk’ün haberine göre, Putin’in olimpiyatların açılışana katılan liderlerle bir araya geleceği bildirilen açıklamada, RusyaDevlet Başkanı ile Başbakan Erdoğan’ın da görüşmesinin planlandığı ifade edildi.

SOCHI KIŞ OLİMPİYATLARI  TURU İÇİN TIKLAYIN

Açıklamada Putin’in, Çin Devlet Başkanı Şi Cinping, Tacikistan Devlet Başkanı İmamali Rahman, Hollanda Başbakanı Mark Rutte, Japonya Başbakanı Şinzo Abe ve Kırgız lider Almazbek Atambayev’le de görüşeceği kaydedildi. Ayrıca Putin, açılış törenine katılan liderler için resmi davet verecek.

7 Şubat saat 20.14′te düzenlenecek 2014 Soçi Kış Olimpiyat Oyunları’nın açılışına 40′ın üzerinde yabancı devlet başkanı ve başbakanın katılması bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2014 Kış Olimpiyat Oyunları, Çin Devlet Başkanı, Çin Devlet Başkanı Şi Cinping, Kış Olimpiyat Oyunları, Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Rusya Soçi, rusya soçi olimpiyot, Şi Cinping, Şinzo Abe, Soçi, Soçi Kış Olimpiyat Oyunları, Soçi Kış Olimpiyatları, Vladimir Putin,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları