Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

PTYB Turizm 2012 Ödülleri için geri sayım başladı

18 Ekim, 2012 | 18:01

Profesyonel Turizm Yöneticileri Birliği PTYB 2012 Turizm Ödülleri adaylarının isimleri oylama ile belirlendi. Cem Polatoğlu en iyi köşe yazarı seçildi.

6-7 Kasım 2012 tarihleri arasında Edirne’ de gerçekleştirilecek olan Profesyonel Turizm Yöneticileri Birliği Turizm 2012 Ödülleri için geri sayım başladı.

PTYB – Profesyonel Turizm Yöneticileri Birliği Turizm 2012 sahipleri ödüllerini 6-7 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek olan Edirne Çalıştayı etkinlikleri içerisinde alacaklar.

Yazılarından dolayı işini kaybeden Polatoğlu, en iyi köşe yazarı ödülüne aday gösterildi

Yazdığı kürtaj turizmi yazısından dolayı acentesi kapatılan Cem Polatoğlu’ nun Profesyonel Turizm Yöneticileri Birliği tarafından en iyi köşe yazarı adayı gösterilmesi de dikkatlerden kaçmadı.

Yazdığı yazılar ile hem seyahat anılarını anlatan hemde Türk müşteri profili hakkında tebessüm ettiren  bir üslupla bilgiler veren Cem Polatoğlu’ nun acentesi geçtiğimiz aylarda kürtaj turizmi  ve kürtaj turizmi hakkında yazdığı yazıdan dolayı kapatılmıştı.

Acentesinin kapanmasına neden olan yazıları bu kez Polatoğlu’ na ödül getiriyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Akdeniz Gazetesi, Baracuda Cem Polatoğlu, Cem Polatoğlu, cem polatoğlu kürtaj, cem polatoğlu yazıları, en iyi köşe yazarı, Kürtaj Turizmi, kürtaj turizmi yazıları, Kürtaj turları, Kürtaj turu, Profesyonel Turizm Yöneticileri Birliği, PTYB, Turizm 2012 Ödülleri, Turizm Ödülleri, Turizm Yöneticileri Birliği,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları