Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Promosyon ajandalar 2012 ‘nin gözdesi olacak

28 Kasım, 2011 | 18:00

Promosyon ajandalar 2012 ‘nin gözdesi olacak.

Promosyon ajandaların satışları son yıllarda artış gösterirken, uzmanlara göre 2012 yılında promosyon ajandalar oldukça fazla tercih edilecek. Yetkililer Promosyon ajandalar 2012 için gelen taleplerden bir hayli memnun.

Sadece promosyon ajandalar değil, masa setleri, elektronik ürünler, kalem setleri, kalemler, anahtarlıklar, saatler, çantalar, panolar, takvimler gibi ürünler de gerek iş dünyasında gerekse günlük hayatta birçok kişinin tercihi oluyor.

Promosyon ürünlere daha fazla ihtiyaç doğdu

Özellikle firmaların müşterileri için hazırlattığı promosyonlu ürünler, artan rekabet ortamında bu promosyonlu ürünlere olan ihtiyacı daha da arttırdı. Firmalar müşterilerine verdikleri hizmet yada ürünün ardından promosyonlu ürünlerini de hediye ederek müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkarmayı hedefliyorlar.

Yetkililer son zamanlarda promosyon ajandalar için talep olduğunu özellikle 2012 yılı için siparişler aldıklarını belirtiyorlar. Promosyon ajandalardan sonra en çok tercih edilen ürünlerin başında ise promosyonlu saatler, promosyonlu anahtarlıklar, promosyonlu şapka yada tişörtler ve promosyonlu takvimler geliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
anahtarlıklar, çantalar, elektronik ürünler, kalem setleri, kalemler, masa setleri, panolar, Promosyon ajanda, Promosyon ajandalar, Promosyon ajandalar 2012, Promosyon ürünler, promosyonlu anahtarlıklar, promosyonlu saatler, promosyonlu şapka, promosyonlu takvimler, saatler, takvimler,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları