Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Princess Otel’in kiralama ihalesi bugün

22 Aralık, 2009 | 09:47

İzmir İl Özel İdaresi şirketlerinden Termal A.Ş’ye ait Balçova Princess Otel’de kiralama ihalesine çıkılacağı bildirildi.

Princess Otel İzmir İl Genel Meclisi Başkanı Serdar Değirmenci, yaptığı açıklamada, ihalenin bugün saat 14.00’de yapılacağını belirtti. İhale şartnamesini 2 grubun satın aldığını ve evrak teslim süresinin Cuma günü dolduğunu, bu sürede sadece Kaya Grubu’nun evraklarını teslim ettiğini belirten Serdar Değirmenci, ihale şartnamesinde ilk ihaleye göre bazı iyileştirmeler yapıldığını kaydetti.

Serdar Değirmenci, ilk ihale şartnamesinde 10 artı 10 yıl olan kiralama süresinin 20 yıla çıkarıldığını sözlerine ekledi. Balçova Princess Otel, işletmeci firmayla yaşanan kira sorunu nedeniyle boşaltılmış, daha sonra da aylık 175 bin lira bedelle kiralama ihalesi yapılmıştı.

Ağustos ayında yapılan ve dört firmanın katıldığı ihaleyi 350 bin lira aylık bedelle kazanan Işıltı Grubu, yasal süreç içinde sözleşme imzalamadığı için ihale iptal edilmişti. Otelin sahibi Termal A.Ş Yönetim Kurulu da yeniden ihaleye çıkma kararı almıştı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Balçova Termal Tesisleri, Galileo Turizm AŞ, Işıltı Yapı, Işıltı Yapı Grubu, Işıltı Yapı Grubu Hukuk Müşaviri, İzmir İl Özel İdaresi, İzmir Otelleri, İzmir Princess Otel, İzmir Princess Otel Haberleri, İzmir Princess Oteli, İzmir Valisi Cahit Kıraç, Mahmut Esat Aslan, Mehmet Yatar, Princess Otel, Princess Otel Haberleri, Princess Otel Tahliyesi, Princess Oteli, Sektörel Turizm Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları