Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Princess Otel ihalesini Kaya Grubu kazandı

23 Aralık, 2009 | 10:04

Princess Otel ihalesi Kaya Grubu'nun İzmir’in Balçova ilçesindeki Princess Otel’in dün gerçekleşen ihalesini, Kaya Grubu kazandı.

İhaleye, Kaya Grubu’ndna başka katılan olmadı. 3 Eylül 2009’da gerçekleşen ve iptal edilen ilk ihalede 341 bin TL teklifle ikinci en yüksek teklifi veren grup, aynı oteli bu kez aylık 215 bin TL’ye 20 yıllık süreyle kiraladı.

Balçova Termal Turizm A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı olan İzmir Valisi Cahit Kıraç’ın yönettiği ihaleye, Kaya Grubu’nun şirketi Burakkaya Turizm Yatırım A.Ş. adına Kaya İnşaat Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Konca katıldı. İhaleyi kazanmaktan mutlu olduklarını belirten Konca, “Yaklaşık 2 bin 500 kişinin çalıştığı, 5’i 5 yıldızlı 8 otelimiz var. Ege’de yatırımımız yoktu. Bundan böyle Ege’de bir tesis işletecek olmaktan mutluyuz” şeklinde konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Balçova Termal Turizm A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı, İzmir Princess Oteli, Mehmet Konca, Princess Otel, Princess Otel Balçova, Princess Otel Kaya Grubu, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları