Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Prens William 2014 yılının ilk seyahatini Avustralya ‘ya yapacak

20 Aralık, 2013 | 16:43

Kate-Middelton-ve-Prince-Williams

 

Prince-William-Kate-Middleton-ve-ogullari İlk okyanus ötesi seyahat Avustralya ve Yeni Zelanda ‘ya

Prens William ve Kate Middleton ‘ın bebeği daha doğmadan önce 2014 yılında ilk okyanus ötesi seyahatin nereye yapacağını planlamışlardı. 2014 yılının Nisan ayında Avustralya ve Yeni Zelanda ziyaretlerinde bulunacak olan çiftin turları kesinleşti. Beş aylık oğullarının da bu seyahate katılıp katılmayacağı ise kesin değil. Avustralya ‘ya daha önce bir kaç kez ziyarette bulunan Prens Williams ‘ın aksine eşi Kate Middleton, Güney Pasifik seyahati sonunda sadece bir kere Avustralya ‘nın Brisbane şehrinde çok kısa bir süre bulunmuştu.

Prens Williams ‘ta henüz 9 aylık bie çocukken babası Prens Charles ve annesi Prenses Diana ile beraber ilk yurtdışı seyahatini Avustralya ve Yeni Zelanda ‘ya yapmıştı. Henüz kesinleşmese de oğlunun da ilk yurt dışı seyahatine Avustralya ‘ya götürecek olan Prens Williams, anlaşılan oğlunun da kendi izinden gitmesini istiyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avustralya, prens william çocuğu, prens william kate middleton, Prens William oğlu, Prens William ve Kate, prens william'ın bebeği, prens william'ın eşi, Prens Williams Avustralya, Yeni Zelanda,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları