Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Prens William 2014 yılının ilk seyahatini Avustralya ‘ya yapacak

20 Aralık, 2013 | 16:43

Kate-Middelton-ve-Prince-Williams

 

Prince-William-Kate-Middleton-ve-ogullari İlk okyanus ötesi seyahat Avustralya ve Yeni Zelanda ‘ya

Prens William ve Kate Middleton ‘ın bebeği daha doğmadan önce 2014 yılında ilk okyanus ötesi seyahatin nereye yapacağını planlamışlardı. 2014 yılının Nisan ayında Avustralya ve Yeni Zelanda ziyaretlerinde bulunacak olan çiftin turları kesinleşti. Beş aylık oğullarının da bu seyahate katılıp katılmayacağı ise kesin değil. Avustralya ‘ya daha önce bir kaç kez ziyarette bulunan Prens Williams ‘ın aksine eşi Kate Middleton, Güney Pasifik seyahati sonunda sadece bir kere Avustralya ‘nın Brisbane şehrinde çok kısa bir süre bulunmuştu.

Prens Williams ‘ta henüz 9 aylık bie çocukken babası Prens Charles ve annesi Prenses Diana ile beraber ilk yurtdışı seyahatini Avustralya ve Yeni Zelanda ‘ya yapmıştı. Henüz kesinleşmese de oğlunun da ilk yurt dışı seyahatine Avustralya ‘ya götürecek olan Prens Williams, anlaşılan oğlunun da kendi izinden gitmesini istiyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avustralya, prens william çocuğu, prens william kate middleton, Prens William oğlu, Prens William ve Kate, prens william'ın bebeği, prens william'ın eşi, Prens Williams Avustralya, Yeni Zelanda,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları