Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Prens George’un ilk Noel’i

13 Aralık, 2013 | 12:09

ingiltere-kraliyet-ailesi-yilbasi İngiltere Kraliyet ailesini yılbaşı telaşı sardı. Prens William ve Cambridge Düşesi Kate’in oğulları Prens George, ilk yılbaşını kutluyor.

İngiltere Kraliyet ailesinin son ferdi Prens George, annesi, babası, dedesi ve babaannesi hatta büyük babaannesi Kraliçe Elizabeth ile birlikte, bir Noel ağacının çevresinde, hediyeler içinde…

Kraliyet sarayında Yılbaşı nasıl kutlanır bilmiyoruz ama profesyonel fotoğrafçı Alison Jackson tarafından hazırlanan ve Kraliyet ailesinin benzerlerinin kullanıldığı fotoğraflar ilgi çekici.

Jackson daha önce de Prens George’un doğumunun ardından, aile içinde nasıl göründüğünün düşünerek hazırladığı mizansen serisi ile gündeme gelmişti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alison Jackson, Alison Jackson fotoğrafları, İngiltere, İngiltere Kraliyet, İngiltere Kraliyet ailesi, İngiltere Yılbaşı, İngiltere yılbaşı kutlaması, Kraliçe Elizabeth, Londra, Prens George, Prens William, Prens William ingiltere, Prens William oğlu,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları