Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Prens George’un ilk Noel’i

13 Aralık, 2013 | 12:09

ingiltere-kraliyet-ailesi-yilbasi İngiltere Kraliyet ailesini yılbaşı telaşı sardı. Prens William ve Cambridge Düşesi Kate’in oğulları Prens George, ilk yılbaşını kutluyor.

İngiltere Kraliyet ailesinin son ferdi Prens George, annesi, babası, dedesi ve babaannesi hatta büyük babaannesi Kraliçe Elizabeth ile birlikte, bir Noel ağacının çevresinde, hediyeler içinde…

Kraliyet sarayında Yılbaşı nasıl kutlanır bilmiyoruz ama profesyonel fotoğrafçı Alison Jackson tarafından hazırlanan ve Kraliyet ailesinin benzerlerinin kullanıldığı fotoğraflar ilgi çekici.

Jackson daha önce de Prens George’un doğumunun ardından, aile içinde nasıl göründüğünün düşünerek hazırladığı mizansen serisi ile gündeme gelmişti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alison Jackson, Alison Jackson fotoğrafları, İngiltere, İngiltere Kraliyet, İngiltere Kraliyet ailesi, İngiltere Yılbaşı, İngiltere yılbaşı kutlaması, Kraliçe Elizabeth, Londra, Prens George, Prens William, Prens William ingiltere, Prens William oğlu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları