Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Prens Abdülaziz Paris’te soyuldu yinede İbiza tatiline gitti!

20 Ağustos, 2014 | 16:19

prens-abdülaziz-ibiza-tatilinde-ibiza-spain

Paris’ te soyulan Kral Fahd’ın küçük oğlu Suudi Arabistan prensi Abdülaziz uğradığı saldırı sonrası soyulmasına rağmen İspanya’da İbiza tatilinden vazgeçmedi!

Konvoyuyla birlikte seyir halinde olan Prens Abdülaziz uğradığı saldırı sonrasında yakşalık 250 bin €’luk bir mebla kaybetti.Fakat hiçbir güç Prens Abdülaziz’i yaşadığı bu olaydan sonra İbiza tatilinden vazgeçiremedi.

Paris’te alışveriş yaparken yaşadığı olay sonrasında başına gelmeyen kalmayan Abdülaziz şuanda İspanya‘nın İbiza adasında yaşadığı olayın stresini atmaya çalışıyor.

Paris’te soyuldu stresini İbiza’da atıyor

Teknesiyle beraber İbiza turuna çıkıp gününü gün eden Abdülaziz’in kaybettiği 250 bin € sadece bir haftalık harcamasına denk geliyor.Prens Abdülaziz’in yatı 22 yıldır dünyanın en uzun ve en geniş yatı olarak rekoru elinde bulunduruyor.

Bayramda İbiza Tatili İçin Tıklayınız!

prens-abdülaziz-ibiza-tatilinde prens-abdülaziz-ibiza-tatilinde

Bayramda İbiza Tatili İçin Tıklayınız!

YASAL UYARI: TurizmTatilSeyahat.com haberlerinin kopyalanması yasaktır. TurizmTatilSeyahat.com Digital Millennium Copyright Act (DMCA) kayıtlı olup DMCA tarafından kontrol edilmektedir. Kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır. © Medya Oluşum – Tüm hakları saklıdır.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
abdülaziz, İbiza, İbiza adası, İbiza İspanya, İbiza tatili, İbiza turları, İspanya, İspanya İbiza, Paris, prens abdülaziz, soyuldu, suudi arabistan prensi, Tatil, Tur,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları