Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Premier Luxury Mountain Resort Bansko’da modalı günler

14 Ekim, 2010 | 10:14

Moda seyahatleri son dört yıldır güney doğu Avrupa ülkelerinde moda seçiminin bir parçası olarak organize ediliyor.

Her yıl milyonlarca kişi modayı takip ederek alışveriş turları kapsamında Paris, İtalya, Yunanistan, Dubai gibi ülkeleri tercih ediyor. Bu yıl ise düzenlenecek olan büyük bir etkinlik ile Bulgaristan’da moda günleri başlayacak.

21 Ekim’ den 24 Ekim’ e kadar sürecek olan 17. Jacobs Moda Seçmeleri’ nin bu yıl ki ev sahipliğini Premier Luxury Mountain Resort Bansko Bulgaristan üstleniyor.

Etkinlik çerçevesinde AMC Moda firması, Danish Brand Hummel ve Krissbo Ayakkabı en yeni moda tasarımlarını sergileyecekler.

İlk olarak 2006 yılında Roma’ da düzenlenen bu uluslar arası moda organizasyonu için Belgrad Roma Belgrad arası özel uçak seferleri düzenlenmişti. Sonraki organizasyonlara teşvik etmek amacıyla Belgrad’ tan Sırbistan’a promosyonlu Romatik tren seferini, Makedonya’ da Ohri Gölü, Slovenya’ da Lake Bled, Opatija ve Rovinj, Dundjerski Kalesi (Sırbistan ve Voyvodina bölgesi)’nde ki organizasyonlar takip etmişti.

Şimdiye kadar birçok medya, spor, moda, siyaset, müzik, iş dünyası ve yerli-yabacı basın temsilciliklerin katılımı ile düzenlenen bu organizasyona Bulgaristan’da da büyük bir katılım olacağı düşünülüyor. Moda dünyasını buluşturan büyük etkinliğin yapıldığı Premier Luxury Mountain Resort Bansko ise rezervasyonlarını almaya devam ediyor.

Türkiye’den World Travel Service seyahat acentesi bu organizasyon için her türlü ulaşım, konaklama, transfer gibi hizmetleri sunuyor.

World Travel Service iletişim bilgileri:

Tel no: 0212 237 90 60

Mail: wts@wts.com.tr

Etkinlik ile ilgili tur detayları aşağıdaki linktedir:

Premier Luxury Mountain Resort BanskoYORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
17. Jacobs Moda Seçmeleri, 17. Jacobs Moda Seçmeleri Nerede, Bansko, Bansko 17. Jacobs Moda Seçmeleri, Bansko Kayak, BAnsko Turu, Basko Otelleri, Bulgaristan Alışveriş Turu, Bulgaristan Bansko, Bulgaristan Moda, Bulgaristan Modası, Bulgaristan otelleri, Bulgaristan Turu, Jacobs Moda Seçmeleri, Premier Luxury Mountain Resort, Premier Luxury Mountain Resort Bansko, Premier Luxury Mountain Resort Moda, Sırbistan Moda, World Travel Service, World Travel Service Bulgaristan Turu,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
züleyha
11 Kasım, 2011

bana 23 ocak-30 ocak yada 29 ocak – 4 şubat tarihlerine uygun program ve fiyat bilgisi verebilir misiniz acaba?

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Kasım 11th, 2011 at 10:26 züleyha mention something about this post....

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları