Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Prag seyahat acenteleri işbirliği için İstanbul’a geliyor

05 Kasım, 2009 | 12:11

Kız Kulesi Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Birliği (TUROB) ve Türk HavaYolları  (THY) Çek Cumhuriyeti’nden gelen turist sayısını arttırmak için işbirliği çalışmaları başlattı.

Çek Cumhuriyeti’nin başkenti Prag’ın en büyük 12 seyahat acentesi, ‘İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti’ tanıtım çalışmaları için İstanbul’da ağırlanacak ve İstanbul’u yakından tanıyacak.

6 – 8 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek olan tanıtım gezisinde Prag’ın en önemli seyahat acenteleri Star Alliance, Cedok, Fly United, Fractal, Business Plus, OK Tours, Condor, HRG, Orbit, CWT, BCD ve AMEX yetkilileri İstanbul’un tarihi, kültürel, eğlence ve alışveriş merkezlerini görerek bilgi sahibi olacak.

TUROB Başkanı Timur Bayındır İstanbul’un cazibesini hiçbir zaman kaybetmeyeceğini belirterek “Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın, süregelen başarılı tanıtım çalışmalarına paralel olarak yürüttüğümüz, bu tür etkinlikler ile komşularımızdan ve yakın ülkelerden daha fazla turisti ülkemizde misafir etmeyi hedefliyoruz. THY ile işbirliği içerisinde yaptığımız etkinlikler başarıyla devam ediyor” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
BCD, Business Plus, Cedok, Condor, CWT, Fly United, Fractal, HRG, OK Tours, Orbit, Prag Seyahat Acenteleri, Sektörel Turizm Haberleri, Star Alliance, THY, Turistik Otelciler İşletmeciler ve Yatırımcılar Birliği, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri, Türk Hava Yolları, TUROB,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları