Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pow Wow fuarı bu yıl Orlando’da

09 Aralık, 2014 | 09:39

Turizm sektörünün en önemli fuarlarından “International Pow Wow” 30 Mayıs-3 Haziran 2015 tarihleri arasında Orlando’da gerçekleştirilecek.

Amerika’nın tanıtımına katkıda bulunmak ve ülkeye seyahati geliştirmek amacıyla kurulan U.S. Travel Association’ın düzenlediği International Pow Wow bu yıl Orlando’da gerçekleşecek. Dünyada 70 ülkeden 1.300’den fazla uluslararası ve yerli tur operatörünün katılacağı fuarda, üç gün içinde yoğun olarak iş görüşmeleri yapılacaktır.

International Pow Wow, turizm acenteleri yetkililerinin eyalet eyalet gezmeden, daha az maliyetle, daha güçlü iş anlaşmaları yapmalarına olanak tanıyor. Bu yıl 47.’si düzenlenecek Pow Wow; katılımcı sayısı, başarılı iş bağlantıları ve organizasyon kalitesiyle turizm sektörünün en dikkat çeken fuarları arasında yer alıyor.

Geçen yıl Şikago’da yapılan fuar bu yıl Orlando’da gerçekleşecek. 30 Mayıs Cumartesi günü başlayacak Pow Wow, Orange Country Convention Center’da üç gün boyunca devam edecek.

Türkiye’den Pow Wow fuarına katılmak isteyen acenta yetkililerinin Türkiye Danışma Komitesi’ne başvuruda bulunması gerekiyor. Pow Wow Uluslararası Danışma Komitesi Türkiye Başkanı Seyhan Ayel Girit, Türkiye’nin önde gelen turizm profesyonellerini 23 Ocak 2014’e kadar süren indirimli başvuru ve ödeme dönemini kaçırmamaları için uyardı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
International Pow Wow, International Pow Wow amerika, International Pow Wow fuarı, Orange County Convention Center, Orlando, Orlando amerika, Orlando fuar, Pow Wow, Pow Wow 2015, Pow Wow fuarı, Travel Association, U.S. Travel Association,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları