Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pow Wow fuarı bu yıl Orlando’da

09 Aralık, 2014 | 09:39

Turizm sektörünün en önemli fuarlarından “International Pow Wow” 30 Mayıs-3 Haziran 2015 tarihleri arasında Orlando’da gerçekleştirilecek.

Amerika’nın tanıtımına katkıda bulunmak ve ülkeye seyahati geliştirmek amacıyla kurulan U.S. Travel Association’ın düzenlediği International Pow Wow bu yıl Orlando’da gerçekleşecek. Dünyada 70 ülkeden 1.300’den fazla uluslararası ve yerli tur operatörünün katılacağı fuarda, üç gün içinde yoğun olarak iş görüşmeleri yapılacaktır.

International Pow Wow, turizm acenteleri yetkililerinin eyalet eyalet gezmeden, daha az maliyetle, daha güçlü iş anlaşmaları yapmalarına olanak tanıyor. Bu yıl 47.’si düzenlenecek Pow Wow; katılımcı sayısı, başarılı iş bağlantıları ve organizasyon kalitesiyle turizm sektörünün en dikkat çeken fuarları arasında yer alıyor.

Geçen yıl Şikago’da yapılan fuar bu yıl Orlando’da gerçekleşecek. 30 Mayıs Cumartesi günü başlayacak Pow Wow, Orange Country Convention Center’da üç gün boyunca devam edecek.

Türkiye’den Pow Wow fuarına katılmak isteyen acenta yetkililerinin Türkiye Danışma Komitesi’ne başvuruda bulunması gerekiyor. Pow Wow Uluslararası Danışma Komitesi Türkiye Başkanı Seyhan Ayel Girit, Türkiye’nin önde gelen turizm profesyonellerini 23 Ocak 2014’e kadar süren indirimli başvuru ve ödeme dönemini kaçırmamaları için uyardı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
International Pow Wow, International Pow Wow amerika, International Pow Wow fuarı, Orange County Convention Center, Orlando, Orlando amerika, Orlando fuar, Pow Wow, Pow Wow 2015, Pow Wow fuarı, Travel Association, U.S. Travel Association,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları