Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Polonyalı acenteler ve gazetecilere İzmir tanıtıldı

20 Mayıs, 2010 | 09:31

İzmir Kongre Ziyaretçi Turizm Tanıtım AŞ (İCVB), Polonya’dan bir grup incentive ve kongre acenteleri ile gazetecilere İzmir’i ve çevresini tanıtmak için gezi düzenledi.

THY ile ortak yürütülen çalışmada, İzmir’in toplantı ve kongre turizm olanakları ile Efes Meryemana, Kuşadası ve Çeşme’yi de içine alan tüm yoğun bir program uygulandı. Geziye, Carlson Wagonlit, Flyaway Travel, Supertour, Weco, Travel Group, Amin, Alcotours gibi Polonya’nın önde gelen seyahat acentalarının temsilcileri katıldı.
CVB Yönetim Kurulu Başkanı Geza Dologh ve Yönetim Kurulu Üyesi turizmci Hande Arslanalp, Türkiye’ye her yıl 300 bin Polonyalının tatile geldiğini ancak İzmir’i fazla tanımadıkları belirterek, bugüne kadar ilk kez bu kentte Polonyalı acentelere bir tanıtım gezisi düzenlemenin birçok önemli katkısını göreceklerini vurguladı.

Arslanalp, çeşitli kurumların da katkılarıyla CVB ortaklarına ve İzmir’deki TÜRSAB üyesi tüm acentelere yeni iş ve pazar olanakları sağlamak adına düzenlenen work shop’ın da oldukça başarılı geçtiğini söyledi. Arslanalp Polonyalı acentaların, kongre turizmine yönelik projelerini ve tatil amaçlı gruplarını İzmir ve Çeşme’ye yönlendireceklerini söylediklerini vurguladı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İzmir Tanıtımı, Polonyalı acenteler İzmir, Polonyalı acenteler ve gazeteciler, Polonyalı Gazeteciler İzmir, Turizm Haberleri, Turizm İzmir, Turizm Tatil,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları