Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Point Hotel İstanbul Barbaros açıldı

16 Eylül, 2009 | 11:12

Point Otel Barbaros Özbek Grubu’nun 60 milyon Euro harcadığı Point Hotel İstanbul Barbaros açıldı.

‘Art Tech’ konseptiyle Esentepe’de açılan 210 odalı beş yıldızlı otel, ilk yılında yüzde 75 doluluk hedefliyor.

Düzenlenen basın toplantısında konuşan Özbek Turizm Genel Koordinatörü Gökhan Özbek, kültür, çağdaş sanat ve yaşam stili olan yeni bir şehir oteli anlayışı getirdiklerini belirterek, “Otel için 60 milyon Euro yatırım yaptık. İlk yıl için doluluk hedefimiz yüzde 75. Talimhane’deki Nippon ve diğer Point otelden sonra bu üçüncü otel yatırımımız” dedi.

Otel içinde İstanbul eserlerinin olacağı bir kütüphane, İstanbul Modern’in satış ofisi bulunacağını ve Bienal’e de sponsorluk yapacaklarnı aktaran Özbek, “Otelde toplantı arasında ya da kalışları sırasında stres atmak isteyen iş insanlarına yönelik Play Station 3, PC ve Nintendo Wii gibi dijital eğlencenin her türü birarada bulunacak” diye konuştu.

Özbek, 210 odalı otelde oda fiyatlarının 160 eurodan başladığını ve kral dairesinin ise 2 bin 500 euro olduğunu aktardı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Gökhan Özbek, İstanbul Otelleri, İstanbul şehir otelleri, Özbek Grubu, Özbek Holding, Point Hotel, Point Hotel Barbaros, Point Otel Esentepe, Sektörel Turizm Haberleri, Turizm, Turizm Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları