Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Point Hotel İstanbul Barbaros açıldı

16 Eylül, 2009 | 11:12

Point Otel Barbaros Özbek Grubu’nun 60 milyon Euro harcadığı Point Hotel İstanbul Barbaros açıldı.

‘Art Tech’ konseptiyle Esentepe’de açılan 210 odalı beş yıldızlı otel, ilk yılında yüzde 75 doluluk hedefliyor.

Düzenlenen basın toplantısında konuşan Özbek Turizm Genel Koordinatörü Gökhan Özbek, kültür, çağdaş sanat ve yaşam stili olan yeni bir şehir oteli anlayışı getirdiklerini belirterek, “Otel için 60 milyon Euro yatırım yaptık. İlk yıl için doluluk hedefimiz yüzde 75. Talimhane’deki Nippon ve diğer Point otelden sonra bu üçüncü otel yatırımımız” dedi.

Otel içinde İstanbul eserlerinin olacağı bir kütüphane, İstanbul Modern’in satış ofisi bulunacağını ve Bienal’e de sponsorluk yapacaklarnı aktaran Özbek, “Otelde toplantı arasında ya da kalışları sırasında stres atmak isteyen iş insanlarına yönelik Play Station 3, PC ve Nintendo Wii gibi dijital eğlencenin her türü birarada bulunacak” diye konuştu.

Özbek, 210 odalı otelde oda fiyatlarının 160 eurodan başladığını ve kral dairesinin ise 2 bin 500 euro olduğunu aktardı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Gökhan Özbek, İstanbul Otelleri, İstanbul şehir otelleri, Özbek Grubu, Özbek Holding, Point Hotel, Point Hotel Barbaros, Point Otel Esentepe, Sektörel Turizm Haberleri, Turizm, Turizm Haberleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları