Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Plastpak ve İzwood fuarlarının resmi havayolu THY

21 Mart, 2018 | 10:39

Plastpak ve İzwood resmi havayolu THY

İzmir’de 10-14 Nisan 2018 tarihleri arasında organize edilecek olan Plastpak ve İzwood 2018 Fuarları’nın resmi hava yolu, Türk Hava Yolları (THY) oldu.

Türk Hava Yolları, Plastpak ve İzwood 2018 Fuarları’nın resmi hava yolu oldu. Tüyap Fuar İzmir tarafından ilgili derneklerin yanı sıra İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri, Ege Bölgesi Sanayi Odası ve İzmir Ticaret Odası’nın organizasyonuyla 10-14 Nisan 2018 tarihleri arasında İzmir’de düzenlenecek Plastpak ve İzwood 2018 Fuarları’nın resmi hava yolu (THY) oldu.

THY Resmi Hava Yolu etkinliği kapsamında, Plastpak ve İzwood 2018 Fuarları için seyahat edecek konuşmacı, delege, ziyaretçi, katılımcı ve eşlik edenlere özel, belirli rezervasyon sınıflarında indirimli ücretler sunmakta.

İzmir varışlı iç hat uçuşlarında 9 – 15 Nisan, yine İzmir varışlı dış hat uçuşlarında 03 – 21 Nisan arasında faydalanılacak indirim, etkinlik kodu ile birlikte katılım belgesi, davetiye gibi dokümanın biletlemenin yapılacağı satış ofisi veya acenteye beyan edilmesi halinde geçerli olacak.

Plastpak ve İzwood 2018 Fuarları’nın resmi hava yolu olarak Turkish Conventions kapsamında belirli rezervasyon sınıflarında indirimli ücretlerden yararlanabilmek için; https://www4.thy.com/TKC adresinin ziyaret edilmesi ve delege sekmesinde Plastpak 2018 Fuarı için ‘027TKH18’ no’lu etkinlik kodunun; İzwood 2018 Fuarı için ise ‘029TKH18’ no’lu etkinlik kodunun kullanılması gerekiyor.

Tüyap Fuar İzmir’de 10-14 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek Plastpak ve İzwood Fuarları için daha detaylı bilgiye plastpakfuari.com ve izwoodfuari.com sitelerinden ulaşılabilmekte.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ege Bölgesi Sanayi Odası, İzmir Fuarcılık Hizmetleri, İzmir Ticaret Odası, İzwood 2018, Plastpak 2018, THY resmi havayolu, Turkish Conventions, Tüyap Fuar İzmir,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları