Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Plastik Kauçuk Fuarı 2012 ‘nin gözdesi

11 Ocak, 2012 | 12:12

Plastik Kauçuk Fuarı 2012 ‘nin gözdesi / Turizm Haberleri

Plastik Kauçuk Fuarı 2012 yılına damga vuracak. Dünyaca ünlü Plastik Kauçuk Fuarları bu yıl dünyanın dört bir köşesinde gerçekleşiyor. Plastik Kauçuk Fuarı 2012 yılında Rusya Moskova, İtalya Milano, Çin Şangay, Tayland Bangkok gibi önemli turizm merkezlerinde misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Plastik Kauçuk Fuarları sayesinde sektör gelişiyor

Fuarlar yıllar içinde sektöre büyük katkı yapan ve sektörün başarılı şekilde gelişmesini sağlayan bir buluşma ve iş platformu haline geldi. Plastik Kauçuk Fuarları da artan taleplerle birlikte yaygınlaşmaya başladı. Plastik ve Kauçuk İşleme, Plastik, Plastik Makineleri ve Kalıp, Plastik ve Kauçuk İşleme Teknolojileri, Makina ve Aksamı, Lastik gibi ürünlerin sergilendiği Plastik Kauçuk Fuarı 2012 ‘de de büyük ilgiyle karşılanıyor.

Rusya Moskova ‘da Interplastica 2012, Çin Şangay ‘da Chinaplast 2012, Tayland Bangkok ‘ta Interplas Thailand 2012 gibi dev fuar organizasyonları ile sektörün daha da gelişmesi planlanıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çin Şangay, Çin Şangay Chinaplast 2012, İtalya Milano, Kauçuk Fuarı, plastik fuarı, Plastik Kauçuk Fuarı, Plastik Kauçuk Fuarı 2012, Rusya Moskova, Rusya Moskova Interplastica 2012, Tayland Bangkok, Tayland Bangkok Interplas Thailand 2012,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları