Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pink Martini Türkiye’ye geliyor

13 Haziran, 2012 | 14:31

Pink Martini Türkiye’ye geliyor. Pink Martini Türkiye’de konser verecek.

Türkiye’de büyük bir hayran kitlesine sahip olan Pink Martini,yepyeni best of albümleri “A Retrospective“’in Avrupa turnesi kapsamında özel konserler için Türkiye’ye geliyor.

Pink Martini,“Sympathique”, “Hang on Little Tomato”, “Hey Eugene!” ve “Splendor in the Grass“ albümleri ile Türkiye’de büyük bir hayran kitlesine sahip.

Pink Martini İzmir,Ankara ve İstanbul’da

Latin müziği, lounge, Avrupa Klasik Müziği ve cazı da kapsayan çok geniş bir müzik repartuarında eserler seslendiren Pink Martini grubu İzmir,Ankara ve İstanbul’da konserler verecek.

Pink Martini 8 Temmuz’da İzmir Çeşme Açıkhava Tiyatrosu’nda;9 Temmuz’da Ankara’da Odtü Mezunlar Derneği Vişnelik Tesisleri’nde;19 Temmuz’da ise Kuruçeşme Arena’da Türk hayranlarıyla buluşacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
A Retrospective, Hang on Little Tomato, Hey Eugene, İzmir Çeşme Açıkhava Tiyatrosu, Kuruçeşme Arena, Kuruçeşme Arena konseri, Pink Martini, Pink Martini Ankara konseri, Pink Martini Avrupa turnesi, Pink Martini grubu, Pink Martini İstanbul konseri, Pink Martini İzmir konseri, Pink Martini konser, Pink Martini Türkiye, Pink Martini Türkiye konser, Pink Martini Türkiye konseri, Splendor in the Grass, Sympathique,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları