Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pilot isyan etti: Yani buna bir çare bulamadık!

07 Mayıs, 2018 | 13:51

Pilot isyan etti: Yani buna bir çare bulamadık!

Atatürk Havalimanı bugün bir pilotun isyanına sahne oldu. Gün içinde önünden üç kez kontrolsüz bir şekilde araç geçmesine sinirlenen ve isyan eden bir pilot, Hava Trafik Kontrol Merkezi’ne, “Araçlar kontrolsüz şekilde önümüzden geçiyor. Yani buna bir çare bulamadık” diyerek şikayetini dile getirdi.

Atatürk Havalimanı bugün bir pilotun isyanına sahne oldu. Gün içinde önünden üç kez kontrolsüz bir şekilde araç geçmesine sinirlenen ve isyan eden bir pilot, Hava Trafik Kontrol Merkezi’ne, “Araçlar kontrolsüz şekilde önümüzden geçiyor. Yani buna bir çare bulamadık” diyerek isyanının dile getirdi.

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda öğlen saatlerinde bir uçağın pilotu ile Hava Trafik Kontrol Merkezi arasındaki konuşmalar dikkat çekti. Habertürk’ün haberine göre, bir uçak pilotu önünden üç kez araç geçen geçince Hava Trafik Kontrol Merkezi’ne durumu şikayet etti.

Pilot, “Bugün üçüncü kez oluyor sabah da rapor ettik. Yer trafikleri araçlar kontrolsüz şekilde önümüzden geçiyor. Taksi yapıyoruz. Yani buna bir çare bulamadık” anonsuyla şikayetini dile getirdi.

Kule: Biz de muzdaribiz

Bu isyana kulenin cevabı ise “Aynı şeyden muzdaribiz efendim. Bizim de elimizden gelen bir şey yok. Ancak siz rapor ettiğiniz zaman bunu iletebiliyoruz. Frekanstan rapor ettiğinizi belirttiniz ve bütün bilgilerini plakalarını verdiğiniz zaman bunları rapor edebiliyoruz. Ceza alabiliyorlar. Bizim elimizden de başka bir şey gelmiyor maalesef” dediği bildirildi.

Bu cevaba karşı pilot ise “Anlaşıldı. Plakalarını okuyamıyoruz. Teşekkür ederiz” diyerek konuşmaları sonlandırdı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hava Trafik Kontrol Merkezi, İstanbul Atatürk Havalimanı, kule, Pilot, Pilot isyanı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları