Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pilot, apronda sigara içen yolcunun uçuşunu iptal ettirdi!

22 Ocak, 2018 | 18:12

Çorlu havalimanı sigara

Tekirdağ Çorlu Havalimanı’nda, Çorlu-Ankara seferini yapacak özel bir havayolu şirketinin pilotu, apronda sigara içtiğini gördüğü yolcu M.A.’nın uçuşunu iptal ettirdi. Yolcuya ayrıca 109 lira para cezası da uygulandı.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı’nda, Çorlu-Ankara seferini yapacak özel bir havayolu şirketinin pilotu, apronda sigara içtiğini gördüğü yolcu M.A.’nın uçuşunu iptal ettirdi. Yolcuya yasak yerde sigara içtiği için ayrıca 109 lira para cezası da uygulandı.

Çorlu-Ankara seferi yapacak özel bir havayolu şirketinin pilotu, uçuş hazırlığı yaptığı sırada apronda yolculardan M.A.’nın sigara içtiğini gördü. Durumu yetkililere bildiren pilotun talebi üzerine M.A.’nın uçuşu iptal edildi.
Hürriyet’in haberine göre, havalimanı Emniyet Müdürlüğü ekipleri, ifadesine başvurduğu M.A.’ya Kabahatler Kanunu’na göre 109 lira para cezası uyguladı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Apronda sigara, Aptonda sigara içti, Çorlu Havalimanı, Çorlu-Ankara seferi, Havalimanı emniyeti, Tekirdağ Çorlu Havalimanı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları