Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Phuket, Seyşeller, Boracay! İşte En iyi Balayı bölgeleri

16 Haziran, 2015 | 17:02

Business Insider, dünyanın en iyi balayı bölgelerinin yer aldığı bir liste hazırladı. Türkiye’den Bodrum’un da yer aldığı listede, Phuket adası, çiftler için en ideal balayı adresi olarak gösterildi.

Business Insider, dünyanın en iyi 24 balayı destinasyonunu seçtiği bir liste yayınladı. Listenin ilk sırasında Tayland‘ın turizm cenneti adası Phuket yer aldı. Adanın el değmemiş doğası, plajları ve lüks otelleriyle balayı için tercih edilen en popüler bölge olmasına dikkat çekildi.

Romantik ve çılgın bir balayı yaşamak isteyen çiftlerin tercihi Las Vegas’tan yana kullandığı listede, Karayip Denizi’nin güneyinde bulunan Aruba da çiftlerin en çok tercih ettiği balayı mekanları arasında gösterildi. Türkiye’ye gelen balayı çiftlerinin ise ilk olarak Bodrum’u tercih ettiği belirtildi.

balayi-otelleri

Listede Polinezya Adaları, Aşıklar şehri olarak bilinen Paris, el değmemiş doğası, eşşiz güzellikteki denizi ve lüks oteleri ile Seyşeller’de yer aldı. Tropik adaların fazlalığının dikkat çektiği listede, Filipinler’in muhteşem doğası ve inci gibi kumlarla kaplı plajların eşlik ettiği turkuaz denizi ile ünlü adası Boracay da kendine yer buldu. Boracay adası Turları için Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Balayı, balayı otelleri, balayı turları, Balayı turu, balayı turu ucuz, Business Insider, Business Insider balayı, Phuket, Phuket adası, Phuket Balayı, Phuket Balayı turları, Seyşeller, Seyşeller Balayı, Seyşeller balayı ne kadar, Seyşeller turu, Tayland, Tayland Balayı, Tayland Phuket, Tropik Adalar, Tropik Adalar Balayı, tropik adalar balayı turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları