Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ünlü oyuncu Phuket balayı tatilinde

05 Ocak, 2016 | 09:41

Gonca Vuslateri balayı Geçtiğimiz günlerde Burak Erdoğan ile evlenen Gonca Vuslateri, balayı tatili için Tayland’ın turizm cenneti adası Phuket’i tercih etti.

Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri, bir kaç gün önce evlendiği Burak Erdoğan’la balayı tatilinde. Çiçeği burnunda çiftin balayı tercihi ise balayı turları denildiğinde akla ilk gelen cennet ada Phuket. Soğuk kış günlerini yaşadığımız şu günlerde yılın her mevsimi sıcak olan Phuket adasına tatile giden ve sürpriz bir kararla evlenen ikili, tatillerine balayı olarak devam ediyor.

gonca-vuslateri-balayi

Her anlarını sosyal medyadan paylaşan çift, Phuket balayı turları sırasında bir hayli keyifli görüntüler veriyor. Gonca Vuslateri’nin instagram sayfasına yüklediği fotoğraflar, takipçilerinin yoğun ilgisiyle karşılaşıyor.

gonca-vuslateri-instagram

En iyi balayı bölgesi seçildi

Business Insider tarafından dünyanın en iyi balayı bölgesi seçilen Phuket, Tayland’ın en büyük adası. Phuket ‘in bu denli sevilen ve  tercih edilen bir balayı destinasyonu olmasında el değmemiş doğası, plajları ve lüks otelleri kuşkusuz büyük önem taşıyor.

Phuket Balayı Turları Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Burak Ertoğan Gonca Vuslateri, Gonca Vuslateri, Gonca Vuslateri balayı, Gonca Vuslateri evlendi, Gonca Vuslateri instagram, Gonca Vuslateri kimdir, Gonca Vuslateri phuket, Phuket Balayı, Phuket Balayı Turu, phuket tayland, Tayland,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları