Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Phuket adasında herşey dahil otel

19 Mart, 2010 | 21:45

Phuket adasına herşey dahil otel geliyor

Antalya’da 4 oteli bulunan Cömertoğlu Grubu, özellikle balayı çiftlerinin büyük gözdesi Phuket’te 5 yıldızlı otel yapacak.

Delphin adıyla açılacak olan otelde herşey dahil sistemi de olacak. Her yıl binlerce kişinin tatil için tercih ettiği Phukettam bir balayı adası.

Türkler dışında Phuket’in en gözde müşterileri ise İngiliz, Hollandalı ve Avustralyalı turistler.

Cömertoğlu Grubu, Phuket Adası’na herşey dahil sisteminde faaliyet gösterecek 5 yıldızlı otel konseptiyle yatırıma hazırlanıyor.

Mısır’da da 5 yıldızlı bir otel yatırımı için start veren, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda da bir şehir oteli sahibi olmak için görüşmelerini hızlandıran grup, 2015 yılına kadar 100 milyon dolarlık yatırımla 2 yeni otel daha planlıyor ve yatak kapasitesini 7 bine çıkarmayı hedefliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Phuket adası, Phuket Adası balayı, Phuket adası Cömertoğlu Grup, Phuket adası Otel, Phuket Balayı Turu, Phuket Herşey Dahil Otel, Phuket Otelleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları