Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Philips Led Armatür ve Dekoratif Armatürler

12 Ocak, 2010 | 18:04

Philips Led Armatur ve Dekoratif Armaturler Philips Led Armatür teknolojisi Dekoratif Armatür ihtiyaç duyulan alanlara çözüm sunuyor.

Philips LED Armatür serileri ısı yaymamaları, düşük enerjili çalışmaları ve uzun ömürleri sayesinde dikkatleri üzerine çekiyor.

İç mekan aydınlatmalarında çarpıcı görüntüler yaratmak isteyen mekan sahipleri Philips LED Armatür serisi ile müşterilerine harika atmosferler sağlayabiliyor.

Philips LED Armatür Serisinde Dekoratif Armatürler olarak ışık oyunları yayan armatürlerde bulunmakta. Özellikle tasarımcılar ve mimarlar için tasarlanan bu ürünler mağaza, kafe ve restoran gibi yerlerde kolaylıkla uygulanabiliyor. Bu sayede mekan içerisinde yaratıcı görünümler sergilenebiliyor.

Farklı dekoratif armatürler arayanlar Philips’in Grazer LED teknolojili LED Armatür serisini tercih edebilirler. Küp ve dairesel çizgi seçenekleriyle renkli ve şık desenler sunan bu seri müşterilerin ilgisini bir hayli çekmiş durumda.

Dekoratif aydınlatma ihtiyacı olan mekanlarda kullanılan Philips LED Armaturler beyaz, mavi, kırmızı ve yeşil renklerde seçenekler sunuyor.

Dekoratif Armatürler her geçen gün yeni tasarımların çıkması bugün bir çok sokak ve caddede farklı görünümlerde mekanlara şahit olmamızı sağlıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dekoratif Armatürler, Dekoratif aydınlatma, General Led Armatür, Led Armatür, Led Armatürler, Osram Led Armatür, Philips Armatür, Philips Led Armatür,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları