Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Philips Led Armatür ve Dekoratif Armatürler

12 Ocak, 2010 | 18:04

Philips Led Armatur ve Dekoratif Armaturler Philips Led Armatür teknolojisi Dekoratif Armatür ihtiyaç duyulan alanlara çözüm sunuyor.

Philips LED Armatür serileri ısı yaymamaları, düşük enerjili çalışmaları ve uzun ömürleri sayesinde dikkatleri üzerine çekiyor.

İç mekan aydınlatmalarında çarpıcı görüntüler yaratmak isteyen mekan sahipleri Philips LED Armatür serisi ile müşterilerine harika atmosferler sağlayabiliyor.

Philips LED Armatür Serisinde Dekoratif Armatürler olarak ışık oyunları yayan armatürlerde bulunmakta. Özellikle tasarımcılar ve mimarlar için tasarlanan bu ürünler mağaza, kafe ve restoran gibi yerlerde kolaylıkla uygulanabiliyor. Bu sayede mekan içerisinde yaratıcı görünümler sergilenebiliyor.

Farklı dekoratif armatürler arayanlar Philips’in Grazer LED teknolojili LED Armatür serisini tercih edebilirler. Küp ve dairesel çizgi seçenekleriyle renkli ve şık desenler sunan bu seri müşterilerin ilgisini bir hayli çekmiş durumda.

Dekoratif aydınlatma ihtiyacı olan mekanlarda kullanılan Philips LED Armaturler beyaz, mavi, kırmızı ve yeşil renklerde seçenekler sunuyor.

Dekoratif Armatürler her geçen gün yeni tasarımların çıkması bugün bir çok sokak ve caddede farklı görünümlerde mekanlara şahit olmamızı sağlıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dekoratif Armatürler, Dekoratif aydınlatma, General Led Armatür, Led Armatür, Led Armatürler, Osram Led Armatür, Philips Armatür, Philips Led Armatür,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları