Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Phaselis’te sanat rüzgarı esmeye devam ediyor

11 Eylül, 2014 | 18:20

KETAV tarafından organize edilen ve bu yıl 8’incisi düzenlenen Phaselis Sanat Festivali’nin ikinci günü yine renkli görüntülere sahne oldu.

Phaselis Amfityatro’da Cecilio Perera, Roberto Aussel, Ricardo Moyano ile solist Edis Dubas izleyenlere unutulmaz bir konser ziyafeti verdi.

Geceye ilgi gösteren yerli ve yabancı konuklar unutulmaz dakikalar yaşarken, Kemer Yöresi Tanıtım Vakfı (KETAV) Başkanı Volkan Yorulmaz da gelen misafirler ile tek tek ilgilendi. Yaklaşık iki bin yıllık tarihi ile ziyaret edenleri büyüyleyen antik kent Phaselis’in konuk sanatçıları Cecilio Perera, Roberto Aussel, Ricardo Moyano ve solist Edis Dubas gösterdikleri performanslar ile büyük alkış aldılar. Kemer Yöresi Tanıtım Vakfı (KETAV) Başkanı Volkan Yorulmaz Phaselis Sanat Etkinliklerine gösterilen ilgiye teşekkürlerini sundu.

8. Phaselis Sanat Festivali 3.gününde; Ceren Hepyücel ile Atahan Kaya, Çağatay Azat, Frank Bungarten, Begüm Uğur Boyancı ile Kadir Yılmaz konserleriyle sürecek.

Halil ÖNCÜ-KEMER

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atahan Kaya, Begüm Uğur Boyancı, Çağatay Azat, Cecilio Perera, Edis Dubas, Frank Bungarten, Kemer Yöresi Tanıtım Vakfı, KETAV, Phaselis, Phaselis Amfityatro, Phaselis Sanat Festivali, Ricardo Moyano, Roberto Aussel, Sanat Festivali,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları