Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pha Ngan adasında unutulmaz dolunay geceleri

26 Nisan, 2009 | 17:42

Unutulmaz Dolunay Geceleri Samui’den tekne veya botlarla yaklaşık bir buçuk saat süren yolculuk sonrasında Pha Ngan adasına ulaşıyorsunuz. Samui kadar büyük bir ada değil ama burada öyle muhteşem dolunay geceleri yaşanıyor ki, dünyanın her yerinden on binlerce insan bu gecelere dahil olmak için adaya akın ediyor.

Dolunaya en yakın nokta olarak tespit edilen adada yılın her ayı deniz, kum, güneş ve doğadan yararlanabiliyorsunuz. Adanın en güzel dönemleri Ocak ve Nisan ayları arasındadır. Mayıs ve Aralık arası dönemlerde ise ada daha sıcak, yağmurlu ve bazen de rüzgarlı olabiliyor.

Dünya üzerinde turiste karşı bu kadar hoşgörülü ve sıcak davranan çok az ülke vardır. Tayland da bunlardan birisi. Adaya ayak bastığınız ilk andan itibaren size sürekli gülümseyen sıcacık insanlarla karşılaşıyorsunuz.

Parti sırasında adanın Had Rin Nok plajında sizin için A’dan Z’ye her şey düşünülmüş. Bankaların ATM’lerinden, döviz bürolarına kadar her şeyi bulabiliyorsunuz. Parti esnasında alkollü yada alkolsüz birçok içki çeşidi ve tai yemekleri de mevcut. Geleneksel yemeklerin yanı sıra Pizza, hamburger, salata ve çorba çeşitlerini de bulabiliyorsunuz. Ama o muhteşem Tayland mutfağını mutlaka denemenizi öneriyoruz…

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dolunay Geceleri, Dolunay Partileri, Etkinlikler, Had Rin Nok Plajı, Pha Ngan Adası, Samui Adası, Samui Partiler, Tayland Partileri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları