Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

PGS Rose Residence Beach’de 30 Ağustos Etkinliği

31 Ağustos, 2013 | 12:14

PGS Rose Residence Beach’de 30 Ağustos Etkinliği Kemer’de bulunan PGS Rose Residence Beach 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında her yıl geleneksel hale getirdiği Kano yarışlarının bu yıl 7.sini düzenledi.

Yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgi gösterdiği yarışmaya yedi takım katıldı. Otelde konaklayan iki misafir takımın yanı sıra otel departmanlarından Ön büro, Ana Mutfak, Yiyecek-İçecek, Animasyon ve Kat Hizmetleri departmanları kıyasıya bir mücadele sergilediler. Yarışma sonrası Türk bayrakları sallandı ve sahilde hep bir ağızdan 10. Yıl marşı söylendi. Marşa sahilde bulunan yerli ve yabancı turistlerde eşlik etti.

Heyecanlı bir tempoda geçen yarışlarda bazı takımlar yarışı tamamlayamazken, yarışta üstün bir mücadele gösteren Kat Hizmetleri takımından Selçuk Demirel ve Ali Osman Ünal ikilisi birinci, Animasyon ekibinden Ekrem Sökmen ile Ali Osman Ünal ikilisi ikinci ve Misafir takımdan Dima-Tavel ikilisi de üçüncü oldu.

Birinci olan Selçuk Demirel ve Ali Osman Ünal ikilisine ödüllerini KETOB ( Kemer Turistik Otelciler Birliği ) Başkanı Tayyar Gül verirken, diğer ödülleri de departman müdürlerini takdim etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kano, Kano Yarışları, Kemer, KETOB, PGS, PGS Rose Residence Beach, Rose Residence Beach, Tayyar Gül, Turizm Haberleri,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları