Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

PGS Rose Residence Beach’de 30 Ağustos Etkinliği

31 Ağustos, 2013 | 12:14

PGS Rose Residence Beach’de 30 Ağustos Etkinliği Kemer’de bulunan PGS Rose Residence Beach 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında her yıl geleneksel hale getirdiği Kano yarışlarının bu yıl 7.sini düzenledi.

Yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgi gösterdiği yarışmaya yedi takım katıldı. Otelde konaklayan iki misafir takımın yanı sıra otel departmanlarından Ön büro, Ana Mutfak, Yiyecek-İçecek, Animasyon ve Kat Hizmetleri departmanları kıyasıya bir mücadele sergilediler. Yarışma sonrası Türk bayrakları sallandı ve sahilde hep bir ağızdan 10. Yıl marşı söylendi. Marşa sahilde bulunan yerli ve yabancı turistlerde eşlik etti.

Heyecanlı bir tempoda geçen yarışlarda bazı takımlar yarışı tamamlayamazken, yarışta üstün bir mücadele gösteren Kat Hizmetleri takımından Selçuk Demirel ve Ali Osman Ünal ikilisi birinci, Animasyon ekibinden Ekrem Sökmen ile Ali Osman Ünal ikilisi ikinci ve Misafir takımdan Dima-Tavel ikilisi de üçüncü oldu.

Birinci olan Selçuk Demirel ve Ali Osman Ünal ikilisine ödüllerini KETOB ( Kemer Turistik Otelciler Birliği ) Başkanı Tayyar Gül verirken, diğer ödülleri de departman müdürlerini takdim etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kano, Kano Yarışları, Kemer, KETOB, PGS, PGS Rose Residence Beach, Rose Residence Beach, Tayyar Gül, Turizm Haberleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları