Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

PGS Hotels Rose Residence Beach Otel’de Mavi Bayrak töreni

06 Haziran, 2013 | 18:33

PGS Hotels Rose Residence Beach Otel’de Mavi Bayrak töreni Kemer’de bulunan PGS Hotels Rose Residence Beach Otel’de 2013 yılının mavi bayrak heyecanı yaşandı.

Geçmiş yıllarda olduğu gibi 2013 yılında da Mavi Bayrak almaya ve sahillerinde dalgalandırmaya hak kazanan PGS Hotels Rose Residence Beach Otel’de bir tören düzenlendi.

Kemer’den Halil Öncü’nün haberine göre,otel çalışanları ve otelde konaklayan misafirlerin de katılığı tören öncesi iskelede bir kokteyl düzenlendi. Kokteyl sonrası mavi bayrak göndere çekildi.

PGS Hotels Rose Residence Beach Otel Genel Müdürü Mücahit Büyükkara törende yaptığı açıklamasında, “ PGS Hotels olarak Rose Residence Beach Otelimizin sahilinde arkadaşlarımızın ve ilgili kurumların destekleri ile denizimizi temiz tutma adına, enternasyonal bir anlam ifade eden mavi bayrağımızı dalgalandırıyoruz. Amacımız bu bayrağı sadece buraya çekmek değil, bu temizliği bu şartları devamlı sürdürülebilir hale getirmektir” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Mavi Bayrak, Mavi Bayrak Töreni, mavi bayraklı oteller, Mücahit Büyükkara, Otel, PGS Hotels Rose Residence, PGS Hotels Rose Residence Beach Otel,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları