Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Petekkaya, Mauritius’da ‘Özgürlük günü’nü kutladı!

03 Şubat, 2018 | 13:04

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, eşi Didem Petekkaya ve oğlu Cano ile birlikte Hint Okyanusu’nda yer alan Mauritius’da yılın yorgunluğunu tatil yaparak atıyor. Petekkaya, Mauritius’da köleliğin kalkmasının yıldönümü olan Özgürlük Günü’nü kutladı.

WTS kalitesi ve güvencesiyle Mauritius Adası Turları sizi bekliyor.

Eşi ve oğluyla birlikte farklı kıtalarda yer alan 45 ülkeyi gezen ekranların sevilen yüzü Erkan Petekkaya’nın, son durağı ise Güney Afrika ülkesi Mauritius oldu.

En büyük tutkusu ailesiyle birlikte farklı kıtalarda ülkeleri gezmek olan Erkan Petekkaya’nın en büyük hayali ise tüm dünyayı dolaşmak.

Yeni sezonda ekranlara geri dönmeye hazırlanan Erkan Petekkaya, her fırsatta ailesiyle birlikte çıktığı seyahatlerin son durağı olan ve uzun yıllar Fransız sömürgesinde kalan Mauritius ilgili olarak, “Ben ve ailem şu an da Fransızca konuşulan Fransız sömürgesinde kalan Mauritius Ada ülkesindeyim. Bugün köleliğin kalkmasının yıldönümü. İnsanlar burada köleliğin kalkmasını kutluyor. Yaşasın bu ülkenin yerlilerinin özgürlük günü” ifadelerini kullandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cano, Erkan Petekkaya, eşi Didem Petekkaya, Fransız sömürgesi, Hint Okyanusu, Mauritius, Özgürlük Günü,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları