Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Miami’ den Çeşme’ ye

12 Temmuz, 2012 | 15:49

Petek Dinçöz Miami tatilinin ardından soluğu Çeşme’ de aldı. Miami alış veriş turları ve bitmek bilmez gece hayatı.

Ünlü sunucu ve şarkıcı Petek Dinçöz Miami tatilini bitirir bitirmez soluğu Çeşme’ de aldı.

Miami tatili boyunca bol bol alışveriş yapan Petek Dinçöz, Ege’ nin incisi Çeşme’ de yorgunluk atıyor. Çeşme Sheraton Otel’ de görüntülenen Petek Dinçöz tek lüksünün alış veriş için yurtdışına çıkmak olduğunu belirtti.

Miami Turları ile hem alış veriş hem muhteşem bir tatil 

Amerika Florida Eyaleti’ nin en önemli şehirlerinden birtanesi olan Miami muhteşem kumsallara ve bitmek bilmeyen gece hayatı ile tüm dünyanın cazibe merkezlerinden birtanesi haline geldi. Miami mimari ve doğal yapısı gereği her türlü zevke hitap eden tatil imkanları sunmaktadır.

Miami alış veriş turları için de en uygun bölgeler arasında yer almaktadır. Alış veriş merkezleri ziyaretçilerine sınırsız alternatifler sunuyor. Miami Outlet mağazalarının bulunduğu büyük alışveriş merkezlerinde kendinizi kaybedebilirsiniz.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Amerika Florida Eyaleti, Çeşme, Miami, Miami Alışveriş, Miami Alışveriş Merkezleri, Miami Alışveriş Turları, Miami Outlet, Miami Outlet mağazaları, Miami Outlet Turları, Miami Tatili, Miami Turları, Petek Dinçöz Çeşme, Petek Dinçöz Miami, Sheraton Çeşme,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları