Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Peri Bacası Pansiyonları Revaçta

08 Şubat, 2010 | 15:47

Peri Bacası Pansiyonları Revaçta Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden Kapadokya’daki peri bacalarında bulunan pansiyonlar büyük ilgi görüyor.

Geceliği 50-250 dolara değişen pansiyonlar turistlerin oldukça ilgisini çekiyor.

Göreme Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanı Mustafa Durmaz, yaptığı açıklamada, Nevşehir’in merkeze bağlı Göreme beldesinde peri bacalarının içine açılan pansiyonların geceliği 50-250 dolar arasında değişen konaklama ücretleriyle müşterilerinin modern yaşamdaki tüm ihtiyaçlarını karşıladığını söyledi.

Mustafa Durmaz, içleri yaz aylarında serin, kış aylarında sıcak olan peri bacalarının pansiyon hizmetiyle turistlerin her mevsim ilgisini çektiğini belirterek, ”Bölgeye gelen yerli ve yabancı turistler, normal modern pansiyonları değil özellikle peri bacası pansiyonları tercih ediyor” dedi.

Pansiyon işletmecileri de yaz aylarında genellikle İngiliz, kış aylarında ise Uzak Doğu’lu turistleri ağırladıklarını, eskiden peri bacası pansiyonlara sadece yabancıların ilgi gösterdiğini, son zamanlarda yerli turistlerin ilgisinin arttığını ifade etti. Göreme’de yaklaşık 30 peri bacası pansiyon bulunuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Peri Bacaları, Peri Bacaları Mustafa Durmaz, Peri Bacaları Pansiyon, Peri Bacaları Turları, Peri Bacası, Peri Bacası Pansiyonları,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Ünal Özsen
08 Şubat, 2010

Turizimde mühim olani tanitmak
tir.Türkiyenin haritasina baka
rsaniz,bütün bölgelerinde tari
hi yerler mevcuttur.Demekki her bölgesinde degisik sekille
rde Tatil yapma imkanina sahip
tir.Göreme Dünyada bir esi da
ha olmayan yerlerden biridir.
Italyanin Venedik Sehri gibi,
Göremeye her mevsimde Turist
gelir.Turizimle ugrasan bütün
kesime basarilar Dileklerimle.

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Şubat 8th, 2010 at 20:51 Ünal Özsen mention something about this post....
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları