Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pera Palace Hotel’e ödül

01 Haziran, 2011 | 09:39

İstanbul’un incisi Pera Palace Hotel’in web sitesi, her yıl ABD ve tüm dünyadan binlerce projenin katıldığı ve iletişim sektörünün en prestijli yarışmaları arasında gösterilen Communicator Awards’un (İletişimci Ödülleri) ‘Üstünlük Ödülü’ne layık bulundu.

31.05.2011- Türkiye’nin ilk uluslararası oteli olan Pera Palace Hotel, web sitesi ile iletişim sektörünün en prestijli yarışmaları arasında gösterilen ‘Communicator Awards’ta ‘Üstünlük Ödülü’ne layık görüldü.
Sektörün en prestijli yarışmaları arasında gösterilen Communicator Awards’a web sitesini hazırlayan Gri Creative Agency’nin başvurusu ile katılan www.perapalace.com web sitesi, her yıl ABD ve tüm dünyadan binlerce projenin değerlendirildiği yarışmadan ödülle döndü.

Değerlendirmeler; Uluslararası Görsel Sanatlar Akademisi (International Academy of the Visual Arts) üyesi olan ve görsel sanatların çeşitli disiplinlerinin önde gelen profesyonellerinden oluşan; Disney, Victoria’s Secret, Wired, Yahoo! gibi önde gelen şirketlerde görev yapan 550’yi aşkın üyenin oyları ile yapılıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Pera Palace, Pera Palace Hotel, Pera Palace Hotel İstanbul, Pera Palace Hotel ödül, Turizm Haberleri,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları