Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pera Palace Hotel’e ödül

01 Haziran, 2011 | 09:39

İstanbul’un incisi Pera Palace Hotel’in web sitesi, her yıl ABD ve tüm dünyadan binlerce projenin katıldığı ve iletişim sektörünün en prestijli yarışmaları arasında gösterilen Communicator Awards’un (İletişimci Ödülleri) ‘Üstünlük Ödülü’ne layık bulundu.

31.05.2011- Türkiye’nin ilk uluslararası oteli olan Pera Palace Hotel, web sitesi ile iletişim sektörünün en prestijli yarışmaları arasında gösterilen ‘Communicator Awards’ta ‘Üstünlük Ödülü’ne layık görüldü.
Sektörün en prestijli yarışmaları arasında gösterilen Communicator Awards’a web sitesini hazırlayan Gri Creative Agency’nin başvurusu ile katılan www.perapalace.com web sitesi, her yıl ABD ve tüm dünyadan binlerce projenin değerlendirildiği yarışmadan ödülle döndü.

Değerlendirmeler; Uluslararası Görsel Sanatlar Akademisi (International Academy of the Visual Arts) üyesi olan ve görsel sanatların çeşitli disiplinlerinin önde gelen profesyonellerinden oluşan; Disney, Victoria’s Secret, Wired, Yahoo! gibi önde gelen şirketlerde görev yapan 550’yi aşkın üyenin oyları ile yapılıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Pera Palace, Pera Palace Hotel, Pera Palace Hotel İstanbul, Pera Palace Hotel ödül, Turizm Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları