Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pera Palace Hotel, Jumeirah Gezegenin En İyisi Listesinde

11 Temmuz, 2013 | 12:36

 Pera Palace Hotel, Jumeirah Gezegenin En İyisi Listesinde İstanbul’un incisi Pera Palace Hotel, Jumeirah; dünyanın en prestijli dergilerinden Elite Traveler Magazine tarafından belirlenen “Best on the Planet” listesinde yer aldı.

Yeryüzündeki en iyi 101 Süit odayı sıralayan “Best on the Planet” listesine Pera Palace Hotel, Jumeirah, adını Avusturya-Macaristan İmparatoru Franz Joseph’ten alan, klasik İtalyan stilinde döşenmiş, Haliç’in görkemli panoramasına sahip Franz Joseph Süite ile girdi.

Kuruluşundan bu yana geçen 120 yıl boyunca İstanbul’un hafızası, lüks ve ihtişamın buluşma noktası olan Pera Palace; gerek mimarisi, gerek dekorasyonu ve üstün hizmet anlayışı ile kentin ruhunu yansıtan bir ayna olarak geçmişte olduğu gibi bugünde Türkiye ve dünyanın gözde konaklama merkezi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avusturya-Macaristan İmparatoru Franz Joseph, Best on the Planet, Haliç, Jumeirah, Pera Palace Hotel, Pera Palace Hotel Jumeirah, Pera Palace Hotel ödül, Pera Palace ödül,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları