Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pera Palace Hotel 1 Eylül’de açılıyor

24 Ağustos, 2010 | 17:09

İstanbul’un en önemli kültür miraslarından biri olan ve iki buçuk yıl boyunca kapsamlı bir restorasyon geçiren Pera Palace Hotel, kapılarını açıyor.

1800′lerin sonunda açılan Pera Palace, restorasyondan sonra ilk konuklarını 1 Eylül 2010 tarihinden itibaren ağırlayacak.

Pera Palace Hotel’in üst yapı kullanım haklarına sahip olan Beşiktaş Turizm Yatırımları AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Kalkavan, otelin açılışı nedeniyle düzenlenen basın toplantısında restorasyon projesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.

Kalkavan, “Pera Palace Hotel’in işletilmesi için uluslararası bir otel zinciri ile anlaşmayı tercih etmedik. Bu kararımızın altında, bir ‘müze-otel’ olan Pera Palace Hotel gibi tarihi bir markanın işletilmesinde, kendi şirketimizin yabancı bir zincirden çok daha hassas, bu sembol yapıyı koruma konusunda çok daha dikkatli davranacağı inancı yatıyordu.” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Beşiktaş Turizm Yatırımları AŞ Yönetim Kurulu Başkanı, Pera Otel, Pera Palace, Pera Palace Hotel, Pera Palace Hotel 1 Eylül’de açılıyor, Pera Palace Hotel Açılıyor, Pera Palas, Pera Palas açılıyor, Pera Palas Hotel, Yavuz Kalkavan,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları