Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pera Palace Hotel 1 Eylül’de açılıyor

24 Ağustos, 2010 | 17:09

İstanbul’un en önemli kültür miraslarından biri olan ve iki buçuk yıl boyunca kapsamlı bir restorasyon geçiren Pera Palace Hotel, kapılarını açıyor.

1800′lerin sonunda açılan Pera Palace, restorasyondan sonra ilk konuklarını 1 Eylül 2010 tarihinden itibaren ağırlayacak.

Pera Palace Hotel’in üst yapı kullanım haklarına sahip olan Beşiktaş Turizm Yatırımları AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Kalkavan, otelin açılışı nedeniyle düzenlenen basın toplantısında restorasyon projesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.

Kalkavan, “Pera Palace Hotel’in işletilmesi için uluslararası bir otel zinciri ile anlaşmayı tercih etmedik. Bu kararımızın altında, bir ‘müze-otel’ olan Pera Palace Hotel gibi tarihi bir markanın işletilmesinde, kendi şirketimizin yabancı bir zincirden çok daha hassas, bu sembol yapıyı koruma konusunda çok daha dikkatli davranacağı inancı yatıyordu.” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Beşiktaş Turizm Yatırımları AŞ Yönetim Kurulu Başkanı, Pera Otel, Pera Palace, Pera Palace Hotel, Pera Palace Hotel 1 Eylül’de açılıyor, Pera Palace Hotel Açılıyor, Pera Palas, Pera Palas açılıyor, Pera Palas Hotel, Yavuz Kalkavan,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları