Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pekin Büyükelçisi Önen: Çin’e seferler ikiye katlanıyor!

02 Ocak, 2019 | 17:17

Pekin Büyükelçisi Önen: Çin'e seferler ikiye katlanıyor!

Dünyanın en kalabalık ülkesi olan Çinli turistleri Türkiye’ye çekme çalışmaları sürerken, bir müjdeli haber de Pekin Büyükelçisi Emin Önen’den geldi. Büyükelçi Önen, Sichuan Airlines’in ve Onur Air’in de Çin’e seferler düzenleyeceğini açıkladı.

China Southern Airlines’in İstanbul seferlerine başlamasın ve Türk ve Çinli havayolu şirketleri yeni uçak seferleri koyuyor. Türkiye’nin Pekin Büyükelçisi Abdülkadir Emin Önen 1 milyon Çinli turist sayısına ulaşmak için Türkiye’ye sefer yapan hava yolu şirketlerinin sayısının artırılması konusunda da çalışmalar yapıldığını ifade etti.

Çin’e seferler ikiye katlanıyor!

China Southern Airlines’in 20 Aralık’ta Çin’den Türkiye’ye uçuşlara başladığını belirten Büyükelçi Önen, Sichuan Airlines’in de 2019 yılı içinde Türkiye seferlerine başlayacağını açıkladı. Önen, Onur Air’in de İstanbul – Çengdu seferleri düzenleyeceğini sözlerine ekledi.

THY Çin’de iki kente daha uçacak

2019 yılı içinde Türk Hava Yolları’nın Çin’deki iki kente daha uçuşlarının başlamasını beklediklerini belirten Pekin Büyükelçisi Önen, ” Bunlarla birlikte şu anki uçuş sayısının üzerine bir o kadar daha uçuş eklemiş olacağız. Şu an mevcut 27 uçuş sayısının üzerine bir o kadar daha eklenirse, bu sefer bir milyon Çinli turist hedefimize yaklaşmak için çok ciddi bir adım atmış olacağız.” açıklamasında bulundu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Abdulkadir Emin Önen, China Southern Airlines, Çinli havayolu, Çinli turist, Onur Air, Pekin Büyükelçisi, Sichuan Airlines, THY,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları