Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pegasus’tan 9.90 TL’ye iç hat bileti

19 Kasım, 2009 | 16:54

Pegasus Pegasus Havayolları, 20-22 Kasım tarihlerinde bilet alan ilk yüz bin kişiye iç hatlarda 9.99 TL’ye uçma fırsatı sunan bir kampanya başlattı.

Pegasus Havayollarından yapılan yazılı açıklamaya göre, biletini 20, 21 ve 22 Kasım tarihlerinde alan yolcular, Aralık 2009-Mart 2010 tarihleri arasında tüm iç hatlarda gerçekleşecek tek yön direkt uçuşlarda 9,99 TL’den başlayan fiyatlardan yararlanabilecek.

Kampanya, Adana, Ankara, Antalya, Bodrum, Dalaman, Diyarbakır, Elazığ, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Malatya, Mardin, Samsun, Trabzon ve Van iç hat direkt uçuşlarda geçerli olacak.

Yılbaşı dönemi uçuşlarının kampanya haricinde tutulduğunun belirtildiği açıklamada, kampanyanın yüz bin koltuk ile sınırlı olduğu, rezervasyon değişikliği ve iade yapılmayacağı, çocuk ve bebek indirimi uygulanmadığı ve 9.99 TL’nin vergiler dahil, flypgs.com üzerinden satın alınan tek yön bilet ücreti olduğu bildirildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Adana, Ankara, Antalya, Bodrum, Dalaman, diyarbakır, Elazığ, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Malatya, Mardin, Pegasus, Pegasus Ankara, Pegasus Biletleri, Pegasus Havayolları, Pegasus İzmir, Pegasus İzmir Uçuşları, Pegasus Kampanya, Pegasus Kampanya Biletleri, Pegasus Kampanyaları, Pegasus Uçuşları, Pegasus ucuz bilet, Pegasus Ucuz Bilet Kampanyası, Samsun, Trabzon, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Ünal Özsen
19 Kasım, 2009

Fiat cok güzel fazla Seyahat edenle
r icin.Yeri gelmisken sormak istedi
gim!! Acaba Türkiye de Seyahat eden
lerin,Tatile gidenlerin güvenceleri
varmi.Misal Ucak Sirketi,Tur Operöt
örü,Seyahat Acentesi gibi yerlerin
Iflas etmesi veya is yerini kapatma
si sonunda Seyahat eden veya Tatile
gitmek isteyenlerin durumu ne olur.
Bu kisilerin zararlari kimler tara
findan karsilanir.?? Veya bu kisile
r Sigortalimidirlar.Benim bu soruma
Okuyucularinizdan veya (TÜSAB) yet
kililerinden bir cevap yorumlayan
olur ise ben ve bu Soruyla karsilas
mis veya karsilasacak kisilere her
halde yarari olacaktir.Yorumunuzu
bekliyorum ve bekliyorlar.

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Kasım 19th, 2009 at 19:10 Ünal Özsen mention something about this post....
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları