Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pegasus ‘un Zweibrücken uçuşları başladı

24 Mayıs, 2011 | 15:40

Pegasus Havayolları ‘nın Zweibrücken uçuşları başladı.

17 Haziran’da başlayacak Zweibrücken uçuşlarını  79,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla gerçekleştirecek olan Pegasus Havayolları, hızla büyümeye devam ediyor.

İstanbul merkezli direkt uçuş ağını genişleten Pegasus, 17 Haziran 2011 ‘den itibaren Zweibrücken uçuşlarına da başlıyor. Pegasus’un en yeni yurt dışı uçuş noktası Zweibrücken seferleri, İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan her Salı ve Cuma günleri gerçekleşecek.

Pegasus Havayolları misafirlerini Berlin, Düsseldorf, Köln, Münih ve Stuttgart’tan sonra Almanya’da altıncı uçuş noktası olan Zweibrücken’e vergiler dahil 79,99 Euro‘dan başlayan fiyatlar ile uçuruyor.

Pegasus Hava Yolları misafirleri, Zweibrücken’e Istanbul bağlantılı olarak Adana, Ankara, Antalya, Bodrum, Diyarbakır, Elazığ, Gaziantep, İzmir, Kayseri, Konya, Lefkoşa, Samsun ve Trabzon’dan seyahat edebiliyorlar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Berlin, Düsseldorf, Köln, Münih, Pegasus havayolları Zweibrücken, Pegasus Zweibrücken, Pegasus Zweibrücken uçuşları, Zweibrücken, Zweibrücken seferleri, Zweibrücken uçuşları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları