Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pegasus yüz yeni uçak siparisi veriyor

15 Kasım, 2011 | 16:54

Pegasus Havayolları Mali İşler Direktörü Serhan Ulga, 100 uçaklık dev sipariş için üretici firma ile görüşmeleri yürütüyor.

Uyguladığı promosyonlar ile iç hat ve dış hatların en çok tercih edilen hava yolu şirketlerinden birtanesi olan Pegasus bu seferde 100 uçak siparişi ile gündemde.

Uçak sayısını arttırmayı hedefleyen ve bunun  için ilk görüşmelere başlayan Pegasus Havayolları Mali İşler Direktörü Serhan Ulga, 100 uçaklık dev sipariş için üretici firma ile görüşmeleri yürütüyor. Pegasus ‘un 100 uçaklık dev siparisinin maliyeti 9 milyar Dolar’larda.  Görüşmelerin bu yıl sonuna kadar sonlanacağı öğrenildi.

Pegasus 100 adet uçak için şu anda hangi üretici firmayı tercih edeceğini kesinleştirmedi. Filosundaki uçakların tamamını Boeing tipli uçaklardan oluştuğu göz önünde bulundurulursa bundan sonraki uçak siparişleri için de tercihlerini Boeing’ten yana kullanması bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Boeing tipli uçaklar, Pegasus, Pegasus 100 uçak siparişi, Pegasus Hava Yolları, Pegasus Havayolları Mali İşler Direktörü, Pegasus Havayolları Mali İşler Direktörü Serhan Ulga, Pegasus Uçak Siparişi, Pegasus Yüz Uçak Siparişi, Serhan Ulga,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları