Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pegasus yüz yeni uçak siparisi veriyor

15 Kasım, 2011 | 16:54

Pegasus Havayolları Mali İşler Direktörü Serhan Ulga, 100 uçaklık dev sipariş için üretici firma ile görüşmeleri yürütüyor.

Uyguladığı promosyonlar ile iç hat ve dış hatların en çok tercih edilen hava yolu şirketlerinden birtanesi olan Pegasus bu seferde 100 uçak siparişi ile gündemde.

Uçak sayısını arttırmayı hedefleyen ve bunun  için ilk görüşmelere başlayan Pegasus Havayolları Mali İşler Direktörü Serhan Ulga, 100 uçaklık dev sipariş için üretici firma ile görüşmeleri yürütüyor. Pegasus ‘un 100 uçaklık dev siparisinin maliyeti 9 milyar Dolar’larda.  Görüşmelerin bu yıl sonuna kadar sonlanacağı öğrenildi.

Pegasus 100 adet uçak için şu anda hangi üretici firmayı tercih edeceğini kesinleştirmedi. Filosundaki uçakların tamamını Boeing tipli uçaklardan oluştuğu göz önünde bulundurulursa bundan sonraki uçak siparişleri için de tercihlerini Boeing’ten yana kullanması bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Boeing tipli uçaklar, Pegasus, Pegasus 100 uçak siparişi, Pegasus Hava Yolları, Pegasus Havayolları Mali İşler Direktörü, Pegasus Havayolları Mali İşler Direktörü Serhan Ulga, Pegasus Uçak Siparişi, Pegasus Yüz Uçak Siparişi, Serhan Ulga,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları