Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pegasus Yurtiçi iç hat uçak biletlerinde muhteşem kampanya

04 Ekim, 2011 | 13:34

Pegasus kampanyaları ile yurt içi  uçak biletleri muhteşem indirimler ile satışta, Pegasus ‘un iç hat bilet fiyatları ile uçmayan kalmayacak.

Pegasus Hava Yolları iç hat uçuşlarında yaptığı muhteşem promosyon ile 10-31 Ekim 2011 tarihleri arasında 39,99 TL den başlayan fiyatlarla uçuruyor.

4-5 Ekim 2011 tarihlerinde Pegasus ‘tan iç hat biletlerini alanlar  10-31 Ekim 2011 tarihleri arasında belirli iç hat seferlerini vergiler dahil 39.99 TL’den başlayan fiyatlarla uçacaklar.

Yurtiçi uçuş kampanyalarına hız kesmeden devam eden Pegasus Hava Yolları yeni kampanya kapsamında 4 – 5 Ekim 2011 tarihlerinde tarihleri arasında bilet alan Pegasus misafirlerini, 10 – 31 Ekim 2011 tarihleri arasında seçili iç hatlarda vergiler dahil 39.99 TL’den başlayan fiyatlarla uçuruyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Pegasus Hava Yolları, Pegasus İç Hat, Pegasus İç Hat Biletleri, Pegasus iç hat uçuş, Pegasus Kampanya, Pegasus Promosyon, Pegasus ucuz bilet, Pegasus Yurtiçi, Pegasus Yurtiçi Kampanya, Pegasus Yurtiçi Promosyon,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları