Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pegasus’tan yılbaşı kampanyası

30 Aralık, 2009 | 15:18

Pegasus Havayolları ile 31 Aralık 2009 tarihinde seyahat eden yolcular, bir sonraki uçuşlarında yüzde 30 indirimden yararlanacak.

Pegasus'tan yılbaşı kampanyası Pegasus Havayolları’ndan yapılan açıklamaya göre, 31 Aralık 2009 tarihinde yurt içi ve yurt dışı yolculuk yapan Pegasus yolcularının aynı gün uçak içinde kabin ekibi tarafından dağıtılacak şifrelerle Pegasus’un web sitesi ”www.flypgs.com”dan bir sonraki yurt içi ya da yurt dışı uçuşları için alacakları bilet yüzde 30 indirimli olacak.

Kampanyayla Pegasus’un tüm iç ve dış hat seferlerinde kullanılabilecek yüzde 30 indirim biletleri, 31 Mart 2010’a kadar geçerli kalacak.

Pegasus Havayolları, yurt içinde Adana, Ankara, Antalya, Bodrum, Dalaman, Diyarbakır, Elazığ, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Malatya, Mardin, Samsun, Trabzon, Van ve yurt dışında Amsterdam, Atina, Berlin, Brüksel, Basel-Mulhouse, Düsseldorf, Frankfurt, Kopenhag, Köln, Krasnodar, Lefkoşa, Londra, Münih, Stuttgart ve Zürih’e seferleri bulunuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Pegasus, Pegasus Air, Pegasus Airlines, Pegasus Berlin seferleri, Pegasus Biletleri, Pegasus Havayolları, Pegasus Seferleri, Pegasus ucuz bilet, Pegasus Ucuz Uçak Bileti, Pegasus Yılbaşı Kampanyası, Ucuz Pegasus Bileti,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları