Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pegasus’a yeni iş ortağı

24 Ocak, 2014 | 09:49

Pegasus Transfer 444 Pegasus Hava Yolları, her geçen gün seyahat ihtiyaçlarına yönelik sunduğu çözümlerine yenilerini eklemeye devam ediyor. Pegasus, Transfer444 ile iş ortaklığına başladı.

Yurt içinde 17 havalimanından ve Kıbrıs Ercan Havalimanı’ndan transfer hizmeti veren Transfer444, Pegasus misafirlerinin istedikleri standartlarda araçlarla şehir içerisinde diledikleri noktaya konforlu şekilde ulaşmalarını sağlıyor.

Pegasus misafirleri; Sedan, Minibüs ve VIP araç olmak üzere 3 farklı seçeneğin tercih edilebildiği havaalanı transfer hizmeti için flypgs.com üzerinden rezervasyon yaptırabilir.

Pegasus misafirleri, Transfer444 firması tarafından verilen havaalanı transfer hizmetini İstanbul, Ankara, Antalya, Bodrum, Dalaman, Diyarbakır, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, İzmir, Kayseri, Konya, Samsun, Sivas, Trabzon ve Kıbrıs’ta kullanabilir.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Pegasus, Pegasus Bilet, Pegasus Hava Yolları, Pegasus Hava Yolları bilet, Pegasus iş ortağı, Pegasus Uçak, Pegasus Uçuşları, Pegasus ucuz bilet, Transfer444,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları